reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze brzuszki ;-)

ja 2 tyg. temu (czyli 27 tydz) mialam 5kg na plusie, może jutro się u lekarza zważę bo idę mierzyć Hb

w poprzedniej ciąży w 8-9mcu przybyło mi prawie drugie tyle co przez resztę ciąży więc trzeba trzymać rękę na pulsie :-)


Dziewczyny śliczne brzuszki!!
 
reklama
IMAG0437.jpg moje 81kg:szok: ;-) 28 tydzien - 11kg na + chyba nie do pobicia lol

choc nie Mamaktosia - chyle czola :D;-)

wow dziewczyny! swietne brzuszki! kazdy inny - niesamowite!!! dlatego nigdy nie wolno patrzec na innych co do wagi itd.. kazda kobieta ma inny domek dla swojego malucha :)
i dieta czasem .. nic nie zmieni ;)
 

Załączniki

  • IMAG0437.jpg
    IMAG0437.jpg
    16,8 KB · Wyświetleń: 87
Ostatnia edycja:
Ja proszę Boga tylko o to żeby nie dobić do 80 kg ! A 75 to moje marzenie :-D jak to brzmi :-D Zresztą nawet jeśli to po porodzie ma się już ok 7 - 10 kg mniej ( ja miałam 11 ) a 2 miesiące później waga pokazała 58 kg ...
 
tiluchna - no troche sie wygięłas do tego zdjecia :p widac po kregosłupie :) ale śliczny brzuszek :)

ja mam 5,5 kg na plusie, co mi w sumie odpowiada :) Nie czuje tych kg.. zupelnie jak bym wazyła normalnie :)
 
tiluchna - no troche sie wygięłas do tego zdjecia :p widac po kregosłupie :) ale śliczny brzuszek :)

ja mam 5,5 kg na plusie, co mi w sumie odpowiada :) Nie czuje tych kg.. zupelnie jak bym wazyła normalnie :)

:-D ze do tylu mnie wygielo? ale ja tak mam na kazdym zdjeciu:zawstydzona/y: moze faktycznie bo sama robilam:tak: i telefonem, latwiej jest jak ustawiam aparat na 10s i wtedy cyka;-) bardziej naturalnie :D

lucere
- 5.5 kg - marzenie.... zazdraszczam:tak:
 
reklama
tiluchna - tak tak, że brzuch do przodu i mocne wygiecie w odc ledzwiowym kregoslupa :) Generalnie do zdjecia to nie przeszkadza a czasem i trzeba wypiac zeby nas zauważyli :D Ale na dłuzsza mete dla kregoslupa to może być fatalne w skutkach. Ale jak sama robiłaś to też ciężko naturalnie stanac.. Co nie umniejsza faktu że piekny domek dla dzidzi :)
 
Do góry