reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki ;-)

vici doskonale Cię rozumiem...mnie też to wkurza, szczególnie, gdy mówią mi to osoby, które same mogłyby schudnąć i to dużo...ja jestem w ciąży i to normalne, że więcej czy mniej przytyję, ale tego nie ominę...i po porodzie na pewno część zrzucę jak nie wszystko, a te osoby muszą sobie same radzić...a mój mąż jak słyszy, ze ktoś mi mówi "ale przytyłaś", "aleś gruba" albo "ale masz duży brzuch" mówi im to samo:-D:-D i też 9+;-)
 
reklama
Ja mam baaardzo duży brzuszek , czasami ma to swoje dobre strony , ostatnio w "Biedronce " Pani otwarła dla mnie dodatkową kasę bo były kolejki :-) Natomiast śmiać mi się chce jak kogoś spotykam i mówi że pewnie mi ciężko tak na "ostatnich nogach" :tak:ha ha ha odpowiadam że owszem ciężko ale to dopiero jedna noga , drugą jeszcze muszę dojść do końca grudnia.:happy2:
 
vici oj takie "określenia" są nie są miłe! Moja szwagierka za każdym razem jak mnie widzi to mówi, ale masz już brzuch (choć uważam, że nie jest jakiś ogromny) poza tym nawet gdyby był, no kurcze jestem w ciąży, więc chyba dobrze, że rośnie! Niektórzy to naprawdę "dziwni!" są!
Ag KrK ja już nie pamiętam od kiedy się nie mieszczę w swoje z przed ciąży, więc zazdroszczę :)
A swoją drogą to mam plus 10 ;/;/;/ Jak zaczynałam ważyłam 53 i nie wyobrażam sobie momentu jak 60 będe przekraczać, chciałam przytyć tak 14 kg, a teraz modlę się, żeby 20 nie przekroczyć ;D
 
ffff.jpg
w poniedziałek będzie nasz 27 tydzień :-)
 

Załączniki

  • ffff.jpg
    ffff.jpg
    19,5 KB · Wyświetleń: 45
Ja chyba trochę przegięłam, bo mam już 8 kg na plusie:( masakra...wydaje mi się, że z Filipem miałam dopiero 6kg na tym etapie, a musiałam leżeć...no comment

Awunia- ja w poprzedniej ciaży schudłam wszystko co do kg! Tak więc Ty na pewno też...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry