reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki ;-)

Aneczko ja mam 170 i mam teraz 77kg:zawstydzona/y: no +10kg jak nic..
no ale co, trudno sie mowi:-p baba jestem i tyle :)
ale same moje piersi pewnie maja z 3kg kazda:-D:-D
 
reklama
Super brzuszki rosną !!!

Aneczka, Tiluchna, Michalina, Towicz, Artofbeauty wyglądacie pięknie :-)


mnie przez ostatnie tyg ewidentnie już wybrzuszyło, chociaż brzuszek w sumie wciąż dość niewielki ... na razie +3,5 kg i + 6 cm w pasie :sorry: 80 kg pęknie jak nic, bo aktualnie jest już 77 :zawstydzona/y: przy 175 cm
ale w poprzednich ciążach było na tym etapie minimalnie więcej, więc mam nadzieję, że zamknę się w 10

a tu brzuchol z 24 tyg



 
co do wagi to ja dobiłam do 60 ;/;/;/ czyli 7kg na plus... Przy wzroście 163... masakra... ;/;/;/ Mam tylko nadzieję, że szybko to zgubię!
 
Widze ze wszystkim nam brzuszki rosna, super:)

Mamuska ja mam 165 cm i przed ciaza wazylam 65kg takze nie narzekaj;)

Anulkaa ja tez w nocy podjadam:D Jak sie moja corka w nocy budzi to nie moge sie powstrzymac i ide do lodowki haha:D
 
reklama
Do góry