reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki ;-)

Ja też już powoli zbliżam się do magicznych 80 kg :) przy wzroście 178. Mąż śmieje się, że jeszcze trochę i go przegonię :)
 
reklama
Arteofbeauty, Towicz86266, bardzo ładne brzunie :-)
ja przy Was wyglądam na 7-8 miesiąc. Tak mnie wywaliło, że w tesco zapraszają mnie do kasy z pierwszeństwem :-D
W sumie nie zauważyłam, żebym więcej jadła, podobnie ilościowo jak przed ciążą, tylko zdecydowanie mniej ruchu i kg przybywają
 
bo ja 34 to mam na górze bo jestem gruszką :) ale uwierz mi ,że uda mam konkret :) jakbym nosila tylko długie kiecki dopasowane w biuście to wyglądałoby ok bo wtedy maskują się nogi..ale niezależnie od ciąży zawsze tak mam ,że góra jest mega szczupła..a dół - różnie..

ja bardziej przeżywam ,że od kwietnia do dziś jest tak duża równica mimo ,że nie jem ani dużo ani niezdrowo jakoś choc nie ukrywam ,że w tym roku od czerwca już mialam 3 razy po tydzień wakacji nad jeziorem a tam były gofry i lody :p ale teraz w Waw juz sie pilnuje z tym :)
 
Przeczytaj str. 173 "W oczekiwaniu na dziecko" Temat poświęcony Co się składa na dodatkowe kilogramy Tkanki tłuszczowej w tym wszystkim jest bardzo mało :)Tak więc spokojnie z tym tyciem :)
 
Ci nasi mężczyźni są słodcy, naprawdę.... ostatnio w upały mi stopy spuchły i mój M. siedzi, patrzy się i nagle mówi "Boże, jakie Ty masz wielkie stopy.... cała będziesz taka wielka?? ".... myślałam, że go uduszę.....
 
Oj dziewczyny, ta waga to sama woda;) Przecież niemożliwe jest, że ja z Filipem do 26 tygodnia przytyłam 5kg, a kolejne 11,5 do porodu, to była woda jak nic. Wszystko praktycznie samo schodzi, a jak się karmi to już w ogóle! Ja mam na dzień dzisiejszy +3kg, ale to żaden wyczyn, bo raz że zaczynałam tę ciążę z wyższą wagą niż poprzednio, a dwa ja tyję mega na koniec, więc większych nadziei nie mam. Kiedyś to marzyłam o +10kg, dzisiaj wiem, że 16 pewnie przybędzie jak nic:p Aaaaa i też już dobijam do 70kg przy 167cm:)
 
reklama
Do góry