reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki ;-)

są wśród nas optymistki:-) spodnie sprzed ciąży:) heh..
ja już od 10 tc się w nie nie mieszczę:) na dzień dobry nazbierałam trochę wody w d... i bioderkach:-) Też nosiłam rozmiar 34 więc nie ma się co dziwić:) W ciążówkach zadomowiłam się od dawna no i jeszcze legginsy, ale gniotą nawet te ciążowe w pasie.:tak:
 
reklama
No to i moj brzuszek w 23tygodniu i 4dniu brzusio.jpg
 

Załączniki

  • brzusio.jpg
    brzusio.jpg
    7,8 KB · Wyświetleń: 94
no własnie mam doła bo przytyłam 10kg a to 6miesiac wiec strach myslec co bedzie dalej...sukienka niby 34 rozmiar ale sie uciąga heh i zrobila sie z niej bluzo-tunika bo króciutka ale do foto moze byc...ja tyle niestety zawsze w nogach wiec mam kawal udka :(
 
Aerofbeauty ladniusio wygladasz :yes: brzuszek fajny
michalina sliczy brzuszek

Ja tam na wage staje tylko z ciekawosci :-D narazie jest +8 wiec chyba nie ma tragedii.Z Victorem jak juz pisalam przytylam 18 kg no ale przed ciaza teraz nosilam rozm 38-40 W pierwszej ciazy tylam szybko ale mialam apetyt za 4 chyba teraz jakos mi ciezko wszystko przechodzi...owoce i picie tak ale reszta moglaby nie istniec choc staram sie jesc wszystkiego po troche.
 
Śliczne brzusie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Arteogbeauty nie narzekaj bo grzech!!! Ja mam 82 kg!!! i co ja mam powiedzieć? A ty na 34 narzekasz???? Grzech!!!!
 
reklama
Do góry