reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki ;-)

MamaKtosia dzieki Ci sliczne. Tez slyszalam, ze na to nie ma reguly. Trudno.. nie z takimi problemami ludzie zyja. Ja smaruje codziennie po wyjsciu spod prysznica na mokra skore oliwka w zelu a wieczorem balsamem ujedrniajacym. Mam jednak wrazenie, ze to pomaga bardziej mojej psychice niz skórze . Narazie nic sie nie pojawia ale znajomej, ktora rodzila 3 miesiace temu w ostatnim tygodniu wylazly.. :confused:
 
reklama
Anneeczka tylko pozazdrościć! :tak: U mnie nie było za bardzo widać nic do 23 tyg., ale teraz mnie już wysadziło troszkę i tak sobie rosnę ;-)

Laurka14 ja na razie nie mam rozstępów, a też smaruję się oliwką w żelu tylko, ale boję się, że raczej po porodzie zaczną się pojawiać :-( I tu nie ma reguły, bo moja szwagierka miała już w 3 miesiącu, a moja kuzynka wcale i tu chyba też geny dochodzą do głosu :-(
 
Laurka, wieczorem używam oliwki z babydream, a rano smaruje mocno nawilżającym balsamem ISO-Urea z La roche-Posay z polecenia dermatolog. Ale tak myślę, że zacznę smarować się 3x dziennie, bo moja mama po ciąży ma rozstępy, a wiadomo to w dużej mierze jest uwarunkowane genetycznie więc wolę zapobiegać ile się da.

Na tej oliwce z babydream jest napisane, że powinno się stosować do 3 miesięcy po porodzie
 
Moja lekarka mowila, ze na rozstepy jest jedna rada, duzo nie przytyc. Wspominala tez , ze pojawiające się rozstepy to pekajaca tkanka podskorna i niewiele daja jakiekolwiek smarowidla. Ja jednak jako niewierny tomasz szukam czegos co moze zmniejszyc ryzyko pojawienia sie :-)
 
U nas 25 tydz w pelni :-) wiekszy apetyt = wiekszy brzuszek :-D
Ja i Laurka pozdrawiamy wszystkie brzuchatki z malenstwami pod serduszkiem ;-)
 

Załączniki

  • 20130819_210625-1.jpg
    20130819_210625-1.jpg
    8,2 KB · Wyświetleń: 71
reklama
Do góry