reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Brzuszki

reklama
a ja nakrecilam po 3 minucie widac male przelewanko w brzuszku ;-) a na poczatku widac jaka krzywa jestem bo z prawej strony sie wypina ;-)
[video=youtube;ws8lq1pqH8M]http://www.youtube.com/watch?v=ws8lq1pqH8M&feature=colike[/video]
a jutro bedzie zdjecie brzucha zbytnio chyba sie nie zmienil ale jutro 38 tydzien sie zaczyna ;-)

jakbym patrzyła na swój brzuch też mam takie krzywizny z prawej strony super

Zobacz załącznik 432093Zobacz załącznik 432094Pochwalę się i ja swoim najpiękniejszym brzuszkiem, nigdy takiego fajnego nie miałam, oczywiście w roli głównej z Jagodą. Będzie mi go brakowało.

ale zgrabniutki brzuszek,śliczny

Wow ale tu się zaroiło od sesji brzuszkowych! Cudeńka! Ja aż żałuję, że nie mam żadnego ładniejszego zdjęcia brzuszka, wszystkie takie robocze przeze mnie na szybko robione... a teraz brzuchol juz ogromny, że nie ma co sesji aranżować :sorry:

a tu moje porównanie z fotką z początku 36 tc (wszyscy co mnie jeszcze z brzuchem spotykaja w szoku, bo wydaje im się, że dawno powinnam urodzić :confused2:) - czy mi sie wydaje tylko, czy brzuszek nieco opadł?

Zobacz załącznik 432164

śliczny brzuszek,dla mnie wydaje się taki sam

a to mój brzuszek 35 tc
w ubranku
DSC00003.jpgDSC00004.jpg
i bez
DSC00007.jpgDSC00008.jpgDSC00009.jpg
 
reklama
Tunia no urósł ale teraz to już nie ma jakiś mega wystrzałów
Może i ja sobie zrobię dziś fotę, bo kurde od ponad msc, jak nie dwa wydaje mi się że mi nie rośnie wcale brzuń
 
Do góry