reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Brzuszki

reklama
Ewstra może to kwestia zdjęcia ale mam wrażenie że nie znacznie nie urósł - chyba że idzie Ci na boki :tak:
Ale brzuszek super :tak:
 
a ja nakrecilam po 3 minucie widac male przelewanko w brzuszku ;-) a na poczatku widac jaka krzywa jestem bo z prawej strony sie wypina ;-)
[video=youtube;ws8lq1pqH8M]http://www.youtube.com/watch?v=ws8lq1pqH8M&feature=colike[/video]
a jutro bedzie zdjecie brzucha zbytnio chyba sie nie zmienil ale jutro 38 tydzien sie zaczyna ;-)
 
reklama
Atan -aaale ładnie rozpycha mamusie :-))))) nie wiem jak Ty, ale ja czuję się tak jakbym miała posiniaczony brzuch od wewnątrz ;o
 
Do góry