reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Nasze Brzuszki

dzięki dziewczyny za komplementa . Trochę jednak w boczki poszło i to czuję:-D Niby mały brzuch ale czasami się czuje jak w 9tym miesiącu bo i ciężko wstać i schylić tez duzo gorzej :eek: A Lucysia kopie tak że czasami mam wrażenie że to nie pół kilowy ludzik tylko najmniej dwu :sorry:
 
reklama
Mini dobrze że wstawiłaś w zestawieniu - inaczej ciężko byłoby mi uwierzyć, że jesteś w ciąży!
Ale na ostatniej fotce już można dojrzeć śliczny brzuszek ciążowy. Tylko co Ty w tych boczkach widzisz? :rolleyes2:
Kobieto, masz świetną figurę i ogromne szanse na przeżycie ciąży i porodu bez uszczerbku dla niej ;-).
Zazdroszczę normalnie :-)
 
a to my :happy:
dziś ukończone 24tygodnie
Schowek.jpg
 
reklama
Ania ależ rośnie Ci brzuszek fajowo
Kurde Ty masz takie mega nietypowy ten brzuszek, serio
Mogłabyś wstawić fotkę z przodu bo jakoś nie mogę sobie wyobrazić jak ona wygląda z przodu
 
Do góry