reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

reklama
Szczerze to ja bardzo lubie zalozyc cos obcisłego i ten brzuszek jeszcze podkreslic. To moja duma, żaden powód do wstydu. Przeciez kazda kobieta jest inna :)

Dokładnie mam tak samo, to duma, a nie żaden wstyd jak mówią to stan błogosławiony[emoji7] jedynie nie lubie jak mówią na nas ciężarne[emoji23]
 
@AgnieszkaaaB mi akurat to nie przeszkadza bo sama nazywam się ciężarówką :D mi tez wydawał sie normalny w sumie, ale jak pisałam wcześniej, bardzo czesto slysze od znajomych/rodziny ze strasznie duży jak na 14 tydzień.
 
@AgnieszkaaaB mi akurat to nie przeszkadza bo sama nazywam się ciężarówką [emoji1] mi tez wydawał sie normalny w sumie, ale jak pisałam wcześniej, bardzo czesto slysze od znajomych/rodziny ze strasznie duży jak na 14 tydzień.

Powiem że sama też nazywam się ciężarówka[emoji38] ale w ustach obcych brzmi niebardzo [emoji23] wg mnie brzusio normalny, ja też w 14 miałam podobny teraz ciut większy[emoji28] a jak pojem to wieczorem to dopiero wtedy widać[emoji28]
Zobacz załącznik 951208
 

Załączniki

  • 47CBED32-2100-4851-83C3-B94C92492D5E.jpg
    47CBED32-2100-4851-83C3-B94C92492D5E.jpg
    249,3 KB · Wyświetleń: 206
reklama
Do góry