reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze brzuszki i kilogramy

Nikita, tak tak, lepiej częściej a mniej.
Tyle że u mnie to nie działa, bo jakbym miała 5 razy przygotowywać sobie posiłek, 5 razy zmywać itd, to mi się nie chce i wolę się nażreć raz a porządnie...:(

Wczoraj jak dawałam tę spódnicę teściówce zaczęłyśmy się zastanawiać, czy nie powinnam iść do dietetyka. Razem z P. Ale nie wiem, jak to się odbywa. To są prywatne wizyty, czy państwowe? Jaki jest koszt, co tam się dzieje? Badania jakieś zlecają? Ktoraś coś wie?

Ja przed ciążą chodziłam do dietetyczki,wizyta raz w tygodniu,płaciłam 100zl na miesiac.Nie robiłam zadnych badań,dotałam rozpisane produkty z podziałem na kategorie i porcje np.w ciagu dnia mozna zjesc 4 porcje chleba a jedna porcja=60g...musiałam kupić porządna wage kuchenna,bo wszystko trzeba było wazyc...chudnie sie ok 1-2kg na tydzien.
Moim zdaniem to bylo wyrzucenie pieniedzy w błoto,schudłam 5 kg w ciagu 2 m-cy...a po podliczeniu dziennych porcji wychodzi,ze jest to dieta 1200-1300 kcal....
 
reklama
Ja wagowo to stoję w miejscu,ważę 53 kg,spodnie (duzo) mam rozmiar 36,więc będę musiała o tej sprzedaż pomyślec;-)
jak będziesz sprzedawać, to daj znać

ja przed ciążą skorzystałam z porad dietetyków z natur-house, oczywiście wciskają tam te ich suplementy, ale nie trzeba ich kupować, ja na początku coś tam kupiłam a potem już tylko korzystałam z ułożonych diet..zdążyłam spaść 3 kg i zaszłam w ciążę
taka konsultacja z dietetykiem była bezpłatna, nie wiem jak jest teraz
jak ktoś ma blisko to można się bujnąć i podpytać
 
podziwiam wszystkie ktorym udaje sie trzymac jakakolwiek dietę ;) U mnie rozpoczęcie jakiejkolwiek diety zwykle kończy sie tym że jem wiecej niz przed dietą ;)
Po ciąży waga mi szybko ładnie spadła, po czym masakrycznie poszła w górę. Do rozmiaru sprzeda ciązy wróciłam jak poszłam do pracy - bez diet i innych cudów. Zostal jeszcze "tylko" brzydki brzuch. Jest coraz lepiej, ale nadal o wyjściu na plażę moge pomarzyć.....Chyba musze się bardziej w ćwiczenia zaangażowac.
 
dla wiolan ;-)

po lewej ze Stasiem 28 tc i prawej z córcią 22tc - chyba porównywalne...
28tchrupik.jpg IMG_3182.JPG
 
Ostatnia edycja:
Chrupcia brzuszek super! :)

Dziewczyny dajcie spokój, wierzycie w ten wygląd brzucha ;)? Bo jeśli tak to Majka powinna być chłopcem ;P Mój wyglądał jak Chrupci gdy była w ciąży ze Stasiem hahaha :D
 
reklama
Ja tam nawet nie wiem jakie moje brzuszki ciążowe były, bo szczerze mówiąc nie zwróciłam na to uwagi.
 
Do góry