reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze brzuszki i kilogramy

reklama
Polgielka gratuluję zrzucenia kolejnych kilogramów :tak:
U mnie waga stoi, ale ostatnio sobie pofolgowałam: w czwartek mężuś miał imieniny, w sobotę byliśmy u jednej babci, w niedzielę u prababci i drugiej babci, wszędzie słodkie, no i waga nie rusza :cool: Od dzisiaj zero słodkiego i Dukana cd.
 
Przenosząc temat ze spotkania w grupie ja mam 170cm i ważę 72 kg! I nie jest to rozłożone równomiernie ale wszystko jest w biodrach, brzuchu i nogach! To jest najgorsze. Wygląda to obleśnie.
To kiedy dziewczyny - wiolan, JustMe, bali, zrobicie mi nalot i kocówę?
 
Oleśka, ale uwierz mi, że Twój typ figury jest dużo ładniejszy, seksowny i kobiecy aniżeli mój
ja mam ogromne ramiona, cyce, i brzuch:// a nogi szczupłe i jestem jak marchewka, ku dołowi się zwężam. Mam przyjaciółkę, która ma dokładnie tyle samo wzrostu co ja i waży tyle samo, ale ma zaaajerbistą figurkę, tzn małe piersi, szerokie biodra i fajny tyłeczek i wygląda na super laskę. Ja wyglądam jakby co najmniej 10 kg więcej ważyła:/. Jak będę miec czas, to wkleję nasze zdjęcia, to sobie porównacie.
 
reklama
komi, pociesze cie ,ze jak skończyłam karmić w dzień, to moj biust wrócił do swojego rozmiaru, więc znów mama małe, do tego flaki i tylko push up je ratuje...
 
Do góry