reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze brzuszki i kilogramy

madziamadzia gratulacje - super wynik! podziwiam za samodyscypline ;-) a karmisz jeszcze piersia? ja mam wraznie ze wlasnie przez karmienie nie moge zrzucic pozostalych 7 kg sprzed ciazy... :-( zdaje sie ze moj organizm jest teraz nastawiony na produkcje mleka, a nie na odchudzanie. co prawda od porodu spadlo mi juz 23 kg, ale zatrzylalam sie na 69,5-70,5kg i tak ciagle mi sie waha... straram sie stosowac moja diete, ale niestety zdarza mi sie na weekend np podjesc jedno ciastko, kawalek czekoladki i to co przez caly tydzien ubylo w jeden dzien wraca:-( wczesniej (przed ciaza nawet przy sporadycznym podjadaniu) waga ciagle spadala, takze chyba wlasnie karmienie mozna w tym wypadku uznac za "winowajce".
a jesli chodzi o a6w do do 20 powtorzen doszlam i wymieklam, cienias ze mnie;-) teraz robie (tj. jak sobie przypomne) dwie serie po 12 powtorzen.
 
reklama
Dzięki Dziewczyny :-D
zaraz, zaraz a ja od 25 kwietnia do 1 maja schudłam 16 kg:-D:-D:-D
:-D:-D:-D To ja od 27 maja do połowy czerwca schudłam 15 kg :-D:-D:-D
Madziamadzia gratulacje:biggrin2:
a jak daleko jestes z szostka? bo ja tak od 40 dnia to mokra wstawalam,prosto pod prysznic.
Wonka 10 dni, ale wczoraj i dzisiaj nie ćwiczyłam :zawstydzona/y:

Corina piersią karmiłam bardzo krótko, bo ok. 1-1,5 miesiąca, a po tygodniu dokarmiałam już mm.
 
Madziamadzia szkoda ,ze nie cwiczylas dwa dni.
przy szostce nawet jeden dzien i trzeba od nowa zaczynac,tam przerwy byc nie moze jesli chcemy mowic o efektach:tak:
no ale u ciebie jest spadek wagi to mozesz to lajtowo wziasc,bardziej jako brzuszki :-)
 
reklama
Wonka uk: tak sobie teraz zobaczyłam, że Ty całkiem fajną tą wagę masz.. woiadomo, że moze i Ci przeszkadza.. ale ja sobie Ciebie przynajmniej koło 75 kilo wyobrażałam... a Ty?? szok.. to ja tu naprawdę mam problem.. choć dzisiaj waga pokazała mi już 68,5 kilo.... czyli mam 2,5 kilo w 2 tygodnie.... a wcale nie mam diety i wogóle nie ćwiczę (bo ja nie umiem mieć takiego zapału)... mam tylko zasadę MŻ... i oczywiście napój zielonej kawy...
 
Do góry