reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze brzuszki i kilogramy

trzymam za was mocno kciuki chociaż uważam, że niektóre z was przesadzają .... :p:p

estargon-
jak pozbedziesz się mleczarni to od razu wrócisz do swojej wagi :Dmi też się marzy 50kg :D tak jak przed ciążą ale raczej już do tej wagi nie wrócę bo to był okres bardzo stresowy ,kiedy nic nie jadłam, tylko paliłam papierosy.
a teraz ważę 57 przy 168cm
 
reklama
mi zostały 3 kg do wagi sprzed ciąży, ale ogólnie teraz jest ok, gdyby nie ten brzuch, bo w sumie tylko brzuch mi został i 3 cm w biodrach. mam 155 i ważę 46,5.
jednak słodycze wcinam non stop, czasem zastępuję obiad słodyczami :no: wstyd!
 
jeny ja też wcinam mnóstwo słodkiego i w ogóle wszystko wciągam jak odkurzacz:-) Jem naprawdę dużo a ważę już o 3 kg mniej niż przed ciążą:) Teraz dopiero chyba widać rezultaty karmienia piersią, jak mały ze mnie ściąga:p
 
U mnie tez sporo do zrzucenia :( chcialabym wazyc chociaz 55 kg ,mam 160cm .Zawsze byłam tłusciutka,po ciazy zostaly kg,do tego ten okropny brzuch :( Obecnie waze 70kg :zawstydzona/y:
 
Mnie też najbardziej przeraża brzuch. Na Dukanie zjechało mi właśnie z brzucha i taka wisząca skóra się zrobiła. Obrzydliwe:(((//
Nie mogę na siebie patrzeć. Od góry do miejsca pod piersiami (tzn piersi już brak... mam chyba mniejsze niż przed ciążami, nawet A to chyba nie jest:((( ) jestem szczupła, ale potem robię się bańka, wiszący brzuch, wielkie biodra i grube uda. Wyglądam jak figurka paleolitycznej Wenus, tyle że bez cyca...:zawstydzona/y:
 
Polgielka gratulacje:)

dołaczam do Klubu Maniakow Slodyczy:/ kurcze przed ciaza slodycze lubialam ale tak od czasu do czasu a jak pod koniec ciazy mnie wzielo tak trwa do teraz codziennie musze zjesc COS chocby herbatniki zwykle bo inaczej szaleje;)
 
reklama
Zgłaszam stratę kolejnego kilograma :-) I że założyłam spodnie które były na mnie za małe miesiąc temu.
Super, gratulacje:-)

A, coś podpowiem odchudzającym, przypomniało mi się. Absolutnie żadnego dojadania po dzieciach! To daje takie rezultaty jakbyś słodycze wcinała, niech się zmarnuje, trudno!
 
Do góry