reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze brzuszki i kilogramy

reklama
Trzymam kciuki za zbędne kilogramy, żeby jak najszybciej zniknęły :tak:
Taaaa, mnie Dukan pokonał:( Niestety muszę przyznać, że poległam. Niestety nie potrfię znieść myśli, że przez najbliższe 5-6 m-cy będę musiała jeść to nakazuje, mimo dwóch uczt w tygodniu. Ja chcę zjeść miseczkę fasolki po bretońsku, zwykłą kanapkę z serem, czy świeża bułeczkę z dżemem...
Oleśka, jak 2 uczty w tygodniu? Uczty dopiero są na fazie III - stabilizacji.
Powiem Wam, że dla mnie dieta Dukana jest chyba stworzona :tak: Nie powiem, że się pilnuję cały czas, ale kilogramy lecą, do tego dzisiaj 8 dzień a6w (-1cm w pasie), więc myślę, że będzie ok. Ja słodzika nie używam, tylko cukier brązowy, ale tylko tam gdzie potrzeba w minimalnej ilości, głodna nie chodzę, a słodkie jem każdego dnia, tylko wg zasad Dukana :cool2: I muszę się Wam pochwalić, bo dzisiaj ubrałam jeansy, które przed ciążą były mi za ciasne. Założyłam sobie cel: zobaczyć 6 na początku wagi ;-) i mam nadzieję, że a6w pomogą pozbyć mi się brzuchala.
Oleśka co do kanapki z serem, to ja dzisiaj miałam na śniadanie bułkę Dukana z serem smażonym, do tego kawka - pyyyyyyyyyyycha :tak:
 
ja chyba zastosuje diete z ciazy ...jak miala nietolerancje glukozy...bo schudlam na niej....
zaszlam w ciaze wazac 70 kg....taki may pulpet ....przy wzroscie 168cm....przez perwsze miesiace schudlam 2kg....nie wymiotujac tylko nie pijac alkoholu nie jedzac makaronu a to juz duzt wyczyn w kraju makaroniarzy....brzuch zaczal rosnac...i wazylam pod koniec kwietnia 74kg czyli nadrobilam 2kg i przytylam 4 ale sam Mateusz wazyl 3160.
po porodzie wazylam 65kg.. przesatalam karmiv..tzn odciagaci wrocilam di jedzobka normalnego i wskjoczylam na 67... a teraz po tygodniu w domu grrrrrrrrrrr znowu 68
_Ale jestem doooooopa....schudlam w ciazy i przytylam po grrrrrr
 
ja miałam dietę cukrzycową 1800 kcal i nigdy nie mogłam dojeśc ostatniego posiłku, na dodatek też schudłam 2 kg na tej dietce:)

no ja ostatani posilek to mialam mleczko...cieplutkie. Wypilajam tak ok 22-23.
Musze wrocic na ta dietke jak nic..ale od stycznia dopiero...moj wrog teraz to slodeycze i fakt ze siedze w domu i podjadam...jak sie zajme..praca to nie bede podjadac..wiec wielki plan..po switach dietka
 
reklama
Do góry