reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze brzuszki i kilogramy

reklama
przylaczam sie do diety od nowego roku. mam 163cm i waze 64kg, cel to waga sprzed ciazy czyli 50kg.



no to i ja......172 i 78 kg buuu
8 [paszło won.....ale czy jest dieta z batonami lub czeko ??? hehe
77-78 WAZYŁAM PRZED CIĄZA I NIE MOGŁAM TEGO ZBIĆ......a odtłuszczałam sie ze 3-4 miechy przed zadzieciewieniem
 
Ostatnia edycja:
To ja może się nie pochwalę wagą,ale do zrzucenia mam sporo.
Fakt po ciąży sporo zeszło ,ale jeszcze to nie to
Ja to jak mnie chcica złapie na słodkie to jem takie wafle ryżowe,albo serek,jakikolwiek,ale najczęściej źrę serek wiejski.
Po swojemu doprawię,pomidorka wkroję i mam wypas żarełko.A cuksy i ciacha se leżą na najbliższą okazję
Ale twój sposób Tiger bajer jest,z tym jedzeniem 5 razy,ja od paru dni tak próbuje robić,wagi jeszcze nie sprawdzałam,sprawdzę sobie w środę,bo akurat będzie tydzień jak się za siebie wziełam w tej kwestii
 
trzymam za Was kciuki Dziewczyny!

Swój dietowy suwaczek wyrzuciłam z sygnatury. Mam 2kg mniej niz przed ciążą, muszę sie wziąc za siebie bo ja jak jestem szczupła wcale nie wyglądam dobrze...
 
Zgłaszam stratę kolejnego kilograma :-) I że założyłam spodnie które były na mnie za małe miesiąc temu.

Polgielka gratulację:) Każdy kilogram mniej cieszy:-)

No i motywacja na jeszcze....Gratulacje :)

Super, gratulacje:-)

A, coś podpowiem odchudzającym, przypomniało mi się. Absolutnie żadnego dojadania po dzieciach! To daje takie rezultaty jakbyś słodycze wcinała, niech się zmarnuje, trudno!

Prawda, prawda :)

trzymam za Was kciuki Dziewczyny!

Swój dietowy suwaczek wyrzuciłam z sygnatury. Mam 2kg mniej niz przed ciążą, muszę sie wziąc za siebie bo ja jak jestem szczupła wcale nie wyglądam dobrze...

Oj, chudziutka Ty, chudziutka :) Widziałam na ślubie nataliak. Aż w kompleksy wpadłam prawie ;))

Ja mam 170 wzrostu, a waga waha się 64-65 i teraz już niestety stoi, a tak mażę o 60 kg. Potrzebne są mi ćwiczenia, ale ja na nie mam po prostu siły wieczorem, a wtedy mam najwięcej czasu.
Potrzebuję motywatora w postaci opłaconego karnetu do siłowni/fitness i towarzysza.
 
u mnie 1 kg więcej niż przed ciążą, załamka zwłaszcza, że chciałam schudnąć do poziomu 3 kg mniej niż przed ciążą. Od tygodnia zabrałam się za ćwiczenia (założyłam, że będę ćwiczyć od poniedziałku do piątku przez 40 minut - weekendy odpuszczam, bo zawsze coś tam się dzieję i nie mam czasu). Na razie trzymam się planu.
Ale bez diety się nie obejdzie niestety - zastanawiam się nad tym Dukanem, jak tylko całkiem skończę karmić. Tylko zastanawiam się, czy Dukan się powiedzie przy moim trybie życia (nie ma mnie w domu przez 10 godzin) - jak z obiadami?? czy ta dieta nie jest trudna w sensie przygotowywania posiłków
 
Dziewczyny ja nie mam problemu z wagą,bo po 3 miesiącach od urodzenia Nadii osiągnęłam wagę sprzed ciązy,a nawet ciut mniej,moim głownym problemem jest skóra na brzuchu,urodziłam dwójkę dzieci i nie wygląda on najlepiej,chyba tylko konkretne zabiegi mi pomogą :-(
 
reklama
Do góry