reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze brzuszki i kilogramy

Iwi Acha i słyszałam tez ze niektórzy się smarują oliwką dla dzieci,ja tego nie próbowałam.
rzeczywiście oliwka jest dobrym sposobem, przynajmniej w moim przypadku smarowanie sie oliwką zapobiegło rozstępom, całe szczęście nie mam ani jednego, skóra mnie tez nie swędzi za bardzo.. od poczatku ciąży na brzuch, biodra, tyłek i uda wysmarowałam 4 opakowania tej oliwki w żelu z johnsona...ale opłacało się...po ciązy też nie bedę z niej rezygnowąć...
 
reklama
rzeczywiście oliwka jest dobrym sposobem, przynajmniej w moim przypadku smarowanie sie oliwką zapobiegło rozstępom, całe szczęście nie mam ani jednego, skóra mnie tez nie swędzi za bardzo.. od poczatku ciąży na brzuch, biodra, tyłek i uda wysmarowałam 4 opakowania tej oliwki w żelu z johnsona...ale opłacało się...po ciązy też nie bedę z niej rezygnowąć...

Ja jednak to jakis wyjatek jestem:-(, smarowałam się całą ciążę: kremami na rozstępy, na przemian z oliwką, a rozstepy i tak sie pojawiły:confused:
 
...a ja pozostaję wierna musteli, kupiłam via allergo balsam PO ciąży- super pachnie i świetnie się wchłania:tak: zobaczymy jak efekty;-)
 
ja uzywałam perfecta mama i cisza.
teraz brzuch nadal mam jak w ciązy- około 5-6 miesiąc, i baaaardzo wolno się kurczy, wiec chyba nie bedzie rozstępów
 
Ja codziennie do kapieli wlewam sobie ociupinke oliwki Bambino (najlepiej sie rozpuszcza w cieplej wodzie, nie plywaja po niej takie rosolowe oka ;-)) i smaruje sie Perfecta Mama 2 razy dziennie. W prawdzie mowia ze co za duzo to niezdrowo, ale poki co nie mam zadnego rozstepu (tfu tfu zeby nie zapeszyc bo zostal mi jeszcze tydzien, albo i dwa). Zrobilam wszystko na miare wlasnych mozliwosci zeby sie jakos zabezpieczyc, oczywiscie nie nastawiam sie ze moj brzuch po porodzie bedzie idealnie gladki, ale mam nadzieje ze bardzo zmasakrowany tez nie bedzie :tak:
 
Ja śmigam sie 2 razy dziennie Perfecta Mama - tak jak przed porodem..
brzuszek jeszcze jest - rewelacyjnie to nie wygląda.. taki rozmymłany jakiś., brak jędrości niesety. Na szczęscie na razie nie ma żadnego rozstepu
zostało mi 4,5 kg do zrzucenia ale nie wchodzę w żadne spodnie sprzed ciązy niesety
poza tym próba założenia jeansów - dzisiejsza - słabo wyszła - bo rana po cc jest trochę jescze nabrzmiała i "nie lubi" ściskania..
na razie śmigam po domu i na spacery wokół domku - w spodniach dresowych
 
jejku jak ja Wam zazdroszczę tych lecących kg....
ja nie wiem, kiedy ja moje 10 jeszcze zrzucę :no:
i dlaczego one nie spadają???
czuję się brzydka i gruba!!!
jeszcze dziś spotkałam koleżankę, która stwierdziła, że jak 9 dni po porodzie to mam jeszcze wielkki brzuch :no: :Szok: :-(
 
Dziewczyny mi tez jeszcze duzy brzuch został... wchodze tylko w jedne jeansy, które były dośc luźne... i to pozbycia sie jeszcze 8 kg... a że nie karmie pieersią to będzie problem...
na szczęście zaczęlismy spacerki więc troszke ruchu dobrze zrobi....
 
Ja jestem załamana iwi3 nie jesteś wyjątkiem....Ja również smarowałam się od samego początku ciąży...a rozstępy się pojawiły i to mnóstwo...większość jest na brzuszku. I pewnie to już zostanie :-:)-:)-:)-(
Do zrzucenia zostało mi więcej niż 10 kg ale powoli spadają...karmię piersią wiec myślę że wrócę do swojej wagi. Alutka17 też liczę na magiczną moc spacerków:-)
 
reklama
Ja przed ciążą byłam bardzo drobna. Zaledwie 48kg przy 173cm... Ale przybrało mi się sporo :-) już jestem na mecie i waże 67kg :-D
No ale niestety rozstępy mam :-( mimo smarowania od początku to mam je na pupie i udach. Pupe to mam taką jakby mnie ktoś chłostał :-D
No ale co się dziwić :) sporo i szybko przybrałam w porównaniu z moją poprzednią wagą więc raczej żadne kremy nic by mi nie dały :)
Ale... przeżyje :-)
 
Do góry