reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze brzuszki i kilogramy

reklama
ja mam już mega płaski brzuch - przynajmniej na pierwszy rzut oka bo napięci skóry pozostawia wiele do życzenia; ponad to krecha cały czas jest i pępek jakiś dziwny ale mam nadzieję, że to się unormuje..
do zrzucenia 5kg bo 10 samo już spadło ;-)
 
awru jak ty to robisz? u mnie dupa, do zrzucenia jakieś 8-9 kg, brzuch fatalny, pępek wielki, że zakrętka po coca-coli by weszła....
kolczyk włożylam, tylko nie wiem po co :-(
 
e no ja pępek też mam ogromny ale myślę, że to zejdzie.. kg co prawda zleciały ale w biodrach coś tam jeszcze siedzi i w spodnie sprzed ciąży się nie zapnę :no: ale za to mam większy wybór bluzek - dobre i to :-D
 
Dzieki Aga, ale jak ja bym juz chciala odliczac kilogramy w dol! :-D

Poza tym konczy mi sie wlasnie Perfecta Mama p/rozstepom i zamiast kupowac nowe opakowanie chetnie kupilabym juz cos pociazowego :-D
 
Co do kg to dużo już mi nie zostało jakieś 5 kg, ale mój brzuch jest fatalny.Krecha jeszcze nie znika,czuję się jak w 4 m-ciąży.Mam doła z tego powodu.Ale pocieszam się że to dopiero 2 tyg minęły.
Położna mi powiedziała żeby nie smarować brzucha bo przenika do pokarmu,dziwne:-(
Czy może któraś wrzucić jaki ten pas po ciąży kupić i kiedy można stosować po cc?
 
mi zostało tylko 3 kg od wyjściowej, która zresztą była za wysoka :baffled:
ale wczoraj w sklepach to myslałam, że sprzedawczynie pozagryzam, w żadne spodnie się nie mieściłam w swoim rozmiarze, okropny brzuch mi wisi jeszcze, jak nie mogę sobie kupić nic nowego to czuję się jak kocmołuch, torebka tylko okazała się w dobrym rozmiarze i kupiłam sobie taką kolorową na lato :tak:;-) ze słonia torbalskiego
 
A ja jestem w szoku jak te kilogramy po ciąży lecą - wiedziałam że polecą ale nie wiedziałam że to takie tempo - po 6 dniach miałam 10 kg mniej. Do dziś straciłam kolejne 3 i zostały jeszcze 3 - co nie odzwierciedla się niestety w pięknym ciele :no: - brzuszysko z nawisem inflacyjnym skóry - włażę w stare spodnie w biodrach a tu zonk robi się na brzuchu - gdzie upchać tę skórę bo się wylewa paskudnie - no i ten lej w brzuchu (zwany pępkiem) mam nadzieję że zniknie wraz z krechą.
No w każdy razie ja- w tym roku- to opalanko tylko w solarce i ogródku u teściów za grubym parkanem żeby ktoś nie podejrzał :no:
 
reklama
Mnie zostało 4 kg do zrzucenia (wciąż...) i zauważyłam, że od tygodnia to waga coś stoi w miejscu. poza tym niesety apetyt mi wzrósł, oj niedobrze niedobrze
a co do pępka - własnie też mam ogromniasty - wielgachny.
Postanowiłam sobie, że po 6 tygodniach śmigne do ginak na kontrole i jeśli będzie wsio ok to zabieram się za ćwiczenia i to ostro.. tylko nie wiem czy czasu na to wszystko mi starczy. Młoda jak na razie jest mocno absorbująca a będzie pewnie jeszcze bardziej
 
Do góry