reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze brzuszki i kilogramy

U mnie 38t5d ciąży, obwód brzucha 100 cm i + 9 kg(żeby tak zostało;-)).
Julita i Chrupcia macie super brzuszki po porodzie:tak:
Jestem ciekawa dziewczyny ile kilogramów ważycie mniej od razu po porodzie:confused:
 
reklama
julita - ja tam brzuszka u Ciebie nie widzę...

Agnieszka - zaraz po to nie wiem ale po dwóch dniach było -6kg (dziecko 3670)
 
U mnie 38t5d ciąży, obwód brzucha 100 cm i + 9 kg(żeby tak zostało;-)).
Julita i Chrupcia macie super brzuszki po porodzie:tak:
Jestem ciekawa dziewczyny ile kilogramów ważycie mniej od razu po porodzie:confused:
Agnieszka ja nie wiem ile ważyłam po porodzie ani ile ważę teraz niestety nie mam wagi:no:
Ale przed ciążą ważyłam 59, a na końcówce ciąży 63,5 na samo dziecko odeszło 3350 więc myślę że wagowo wróciło do poprzedniej liczby tylko ten miękki brzuch pozostał
 
Mam pytanie, czy któraś z Was nabawiła się w ciąży rozstępów?
Bo ja chyba to pobilam rekord:confused:
Te całe 15 kg poszło tylko w brzuch, który teraz wygląda jak wielki balon w krwisto czerwone pręgi:wściekła/y:
Na dodatek tak swędzi, że nie idzie już wytrzymać!!!
Nie wiem czy mam się jeszcze smarować???:eek:
 
Iwi, u mnie rozstepów więcej niz normalnej skóry, wylazły dopiero w 9tym miesiącu. Na swędzenie mi pomaga krem nivea soft :tak: Na rozstepy już nie. Po porodzie kupię sobie coś dobrego rozjaśniającego te rozstępy, pocieszam się że te z czasów dojrzewania są całkiem białe i niewiele je widać, może i te zbledną.
 
Iwi, u mnie rozstepów więcej niz normalnej skóry, wylazły dopiero w 9tym miesiącu. Na swędzenie mi pomaga krem nivea soft :tak: Na rozstepy już nie. Po porodzie kupię sobie coś dobrego rozjaśniającego te rozstępy, pocieszam się że te z czasów dojrzewania są całkiem białe i niewiele je widać, może i te zbledną.

U mnie tez w 9 miesiącu dopiero się pokazały.
Miejmy nadzieje, że zbledną:tak:
 
Iwi mi zostało sporo z pierwszej ciąży.Faktycznie zbledły po tych pięciu latach,ale i tak je dalej widac niestety.Teraz nowych mam niewiele i chciałabym żeby tak zostało.Smarować trzeba nawet po porodzie,choć powiem szczerze że się tego za bardzo nie trzymałam,może dlatego mi wyszły.A na swędzenie może spróbuj neutrogenę,ja używam codziennie i fajnie nawilża i mnie nie swędzi,ale na rozstępy też niestety nie pomaga.Acha i słyszałam tez ze niektórzy się smarują oliwką dla dzieci,ja tego nie próbowałam.
 
reklama
Mam pytanie, czy któraś z Was nabawiła się w ciąży rozstępów?
Bo ja chyba to pobilam rekord:confused:
Te całe 15 kg poszło tylko w brzuch, który teraz wygląda jak wielki balon w krwisto czerwone pręgi:wściekła/y:
Na dodatek tak swędzi, że nie idzie już wytrzymać!!!
Nie wiem czy mam się jeszcze smarować???:eek:
w ciąży wyszły mi na boczkach, właśnie takie czerwone
za to po porodzie w 2 albo 3 dniu mój brzuch się tak pomarszczył, że szoook, od razy wyskoczyło mi mnóstwo malutkich bladych rozstępów:((( smaruję je żelem regenerującym po porodzie z Musteli
a mój pępek, to powiększył swoje rozmiary dwukrotnie!! jest teraz obrzydliwie wieeelki i głęboki
 
Do góry