reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze brzuszki i kilogramy

reklama
dziewczyny super brzuszki....
Asia ależ jestem ciekawa.... koniecznie daj znać....

Martyna jak na bliźniaki to masz fajniutki brzuszek:-) taki akuratny

Anake ten przed porodem superaśny:-)....
 
Tylko pogratulować, proszę o więcej takich optymistycznych wiadomości :-)

Proszę bardzo - pierwsza ciąża, 27 kg na plusie, po ciąży zostały mi 2 kg (ważyłam 57 kg zamiast 55 kg). A jak na mnie krzyczeli w szpitalu, że tyle przybrałam ... ech, nawet nie chce mi się o tym pamiętać.

Teraz, po okresie zamartwiania sie, że za bardzo schudłam (waga spadła mi z 57 do 55 kg), mam nareszcie 58 kg, czyli pierwszy kilogram na plusie :D
 
O kurdele mele - jak mi sie podoba taka piłeczka :-) tez taki chcę (przed porodem)..do kogo się zwrócić po taki brzuszek, hmmm???
 
Dzięki dziewczyny :)

Malina - zaczekaj parę miesięcy, też Ci pewnie taka piłka wyrośnie :-D

Chociaż znam dziewczyny, które w dniu porodu wyglądały jak ja w 5 mcu ... nie wiem, od czego to zależy? Moja ginka twierdziła, że u mnie od razu dziecko "wystaje" poza brzuch i nic mi się nie mieści w miednicy, dlatego zrobił mi się taki bęben.
 
Ananke- :-D:-Dhehe to moj zawsze był jaskinia:-D:-D a teraz robi sie pagórkiem:-D:-D a brzuszek z pierwszej ciazy GENIALNY, zgrabna duza piłka:tak:

asia- no wymyślił;-) z bratem nigdy nie mialam swietych relacji a od czasu kiedy dowiedzial sie, ze jestem w ciazy.. INNY CZLOWIEK:happy::happy: Dba o swoja siostre i juz ma plany zwiazane z siostrzencem, mianowicie... bedzie go uczyl na rowerze jezdzic a gdy skonczy 5lat kupi mu mini motor:-) Urocze jak widze w nim wrazliwego faceta...
 
Ananke- :-D:-Dhehe to moj zawsze był jaskinia:-D:-D a teraz robi sie pagórkiem:-D:-D a brzuszek z pierwszej ciazy GENIALNY, zgrabna duza piłka:tak:

asia- no wymyślił;-) z bratem nigdy nie mialam swietych relacji a od czasu kiedy dowiedzial sie, ze jestem w ciazy.. INNY CZLOWIEK:happy::happy: Dba o swoja siostre i juz ma plany zwiazane z siostrzencem, mianowicie... bedzie go uczyl na rowerze jezdzic a gdy skonczy 5lat kupi mu mini motor:-) Urocze jak widze w nim wrazliwego faceta...


ludzie sie potrafia zmienic:-):tak::wink::wink::wink::surprised:
 
ananke- a powiedz mi czy pepek Cie tak lekko pobolewal, tak leciutko ?
Bo ja takie cos dziwnego czulam a potem patrze a moj pepek wyglada zupelnie inaczej i zastanwiam sie czy to delikatne uczucie kolo pepka ma znaczenie czy potem rosnie... ;-)
 
reklama
Do góry