reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze brzuszki i kilogramy

śliczne brzuszki dziewczyny :-)
a Ty Wampi nadal szczuplutka ;-)

ja już robię się kuleczką...kulcze.

dla porównania: wg OM 9tc, 13tc i dzisiaj 17tc.
 

Załączniki

  • 9tc!.jpg
    9tc!.jpg
    12,2 KB · Wyświetleń: 20
  • 14tc!.jpg
    14tc!.jpg
    15,3 KB · Wyświetleń: 26
  • 17tc!.jpg
    17tc!.jpg
    9,2 KB · Wyświetleń: 33
  • ubrany 17tc!.jpg
    ubrany 17tc!.jpg
    14,5 KB · Wyświetleń: 29
reklama
z bliźniakami to będę miała z 20 kg do przodu:-p
moja mama z jedym miała 20 kg, a mój brat tylko 2600 ważył. i ze mną też już 23 kg przytyła a ja tylko 2800 ważyłam, więc ja się boję.
ale nie jestem jakoś przewrażliwona i jem normalnie bo boję się ze jak dziecku czegoś zabraknie to mi się żęby popsują, a to byłby dla mnie horror!!
 
aga dziękuję Ci bardzo :-) w sumie to się zdziwiłam że już taki zaokrąglony, bo jakoś moje lustro chyba wyszczupla ;-) a na zdjeciu tak lepiej się przyjrzeć ;-)
 
Ja mam najlepszy sposób;-) od kliku lat nie ważę sie w ogóle, tylko patrzę na ubrania:-) Oczywiście teraz ważą mnie niejako przymusowo u lekarza, więc przy ostatniej wizycie dowiedziałam się że przytyłam 0,5 kg;-) Zobaczymy na wizycie 30go, ale wydaje mi się że narazie nie przytyłam zbyt dużo........
 
Laski, ale dzisiaj naprodukowałyście brzuszkowych postów!;-) Patrzę i patrzę, niby każda ma inny brzuch, ale wszystkie mi się tak samo podobają!:-D Powiedzcie, czy wy też tak macie, że wywala Wam większy brzuch wieczorem? Ja wogóle od kilku dni mam też problemy z wątrobą- jak tylko zjem coś cięższego, tzn smażonego, albo ze śmietaną, albo z żółtym serem- od razu strasznie mnie "gniecie":-( Mam jeść tylko gotowane????
 
genialne te Wasze brzuszki dziewczyny, i niech dalej rosna zdrowe, okraglutkie.
dokladnie mam tak samo z tymi porami dnia, wieczorny brzuszek tak o 2-3 tygodnie wiekszy od porannego;) w kazdym razie macice wyczuwam teraz do poziomu 4 palcow nad spojeniem lonowym i to sie nie zmienia w ciagu dnia.
 
JustMe I Asca - mam dokładnie to samo uczucie! Wieczorem mój A nadziwić się nie może, że brzuchol mam już taki wielki a w pracy nikt nic nie widzi. O co chodzi?
 
reklama
Wampi Ty to figurą wymiatasz, no no no...
Anuszek piękny brzuszek - oj aż mi się rymnęło hihihi

Kurcze może mi się uda w końcu zrobić kolejne, tylko jakoś u mnie ostatnio w chacie jakiś dziwny ruch się zrobił.
 
Do góry