reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze brzuszki i kilogramy

nie ja jeszcze nie wiem, lekar zpowiedział, że do połówkowego mnie przetrzyma, ale jak sie wkurze to przed swietami pojde do innego , bo chciałam mojemu m eżowi pod choinke prezent zrobić w postaci płci :-)
P.S. marzy nam się dziewuszka

Na wątu "USGnaszych dzieciaczkó" napisalam, że tez mialm teraz etap, chęci dziewczynki:-)ale napisałyscie, ze prawdopodobnie chłopiec wiec też sie ciesze... tylko problem z imieniem bedzie:sorry:
 
reklama
my dla dziewczynki mamy a dla chłopca nie możemy dojsc do porozumienia
My właśnie też byliśmy zgodni : Anastazja, Alicja a do chłopca sie nie zgadzlismy:eek: ja byłam za Fabiankiem a on zdecydowanie przeciw:-(;-) Myślelismy jeszcze o Dorianie i jak nie wpadnie mi nic lepszego to pewnie Dorian zostanie:tak:
 
My właśnie też byliśmy zgodni : Anastazja, Alicja a do chłopca sie nie zgadzlismy:eek: ja byłam za Fabiankiem a on zdecydowanie przeciw:-(;-) Myślelismy jeszcze o Dorianie i jak nie wpadnie mi nic lepszego to pewnie Dorian zostanie:tak:
też mysliałam Fbian, a mój na to Fabian-Pawian
 
reklama
Do góry