reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze brzuszki i kilogramy

reklama
hehe PRECEL:-D Mój brat z ktorym mieszkam, ewidetnie chcial usłyszeć, że jak bedzie chłopiec to bedzie Konrad (on ma tak na imie:eek:) stwierdziłam, ze dwoch konradów pod jednym dachem to zdecydowanie za duzo:rofl2:;-) Mojej mamie natomias marzy sie Igorek.. mi niestety nie bardzo odpowiada...
 
To i ja swój brzuszek ujawnię - fota z końca 16 tygodnia:

brzuszek16tyg.jpg
 
Joł !!!- ananke - rewelka, świetny i super zgrabny! Ty to naprawde laska jesteś w ciąży!
bo mnie to się już sadło zaczyna magazynowac mimo cwiczeń 4 razy w tygodniu
 
hehe PRECEL:-D Mój brat z ktorym mieszkam, ewidetnie chcial usłyszeć, że jak bedzie chłopiec to bedzie Konrad (on ma tak na imie:eek:) stwierdziłam, ze dwoch konradów pod jednym dachem to zdecydowanie za duzo:rofl2:;-) Mojej mamie natomias marzy sie Igorek.. mi niestety nie bardzo odpowiada...

no to sobie brat wymyslil hahaha
ale moja corcia tez miala taki pomys- jezeli sie urodzi dziewczynka to tez ma sie nazywac Karinka jak jej starsza siostra:-)
 
Joł !!!- ananke - rewelka, świetny i super zgrabny! Ty to naprawde laska jesteś w ciąży!
bo mnie to się już sadło zaczyna magazynowac mimo cwiczeń 4 razy w tygodniu

Dziękuję :zawstydzona/y: obawiam się jednak, że ten stan niedługo się utrzyma :-D

Dla porównania, brzuch z ostatniej ciąży w dniu porodu:

brzuchol.jpg
 
reklama
Do góry