reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze brzuszki i kilogramy

podstawowa zasada, to pić dużo wody, codziennie jeść otręby (1 łyżka pszennych i 2 owsianych) na maxa ograniczyc cukier i tłuszcz :)

i nie mylić skrobi kukurydzianej z mąka kukurydzianą, bo to częsty błąd początkujących ;)

powodzenia :)
 
reklama
oj zasad jest duzo wiecej :), radze najpierw przeczytac- stronke kiedys tu podawałam, np nabiał jemy tylko do południa, slodzik tylko na bazie cyklaminianu, cukier i tluszcz nie istnieje, oj wiele wiele tego
 
ja skrobie kupowałam w Lewiatanie
U nas w Lewiatanie jest, ale mąka kukurydziana, a to nie to samo.
Krewetka wiem, że półtłusty twaróg jest na Dukanie zakazany: ja go kupuję, jak nie ma chudego ;-) Tak samo jak serki wiejskie chyba do 4% tłuszczu. Tylko akurat co do serków wiejskich, to te light, albo 3% mają o wiele więcej węglowodanów niż np. 5%
 
u nas w lewiatanie jest dział ze zdrową żywnością- tam była skrobia i inne dziwne rzeczy- ale ja mało jej stosowałam, głownie do budyniu, co do produktów light to nie polecam, mają zazwyczaj duzo weglowodanow, choć ja czasami jadłam serek wiejski light Piątnica
 
u nas w lewiatanie jest dział ze zdrową żywnością- tam była skrobia i inne dziwne rzeczy- ale ja mało jej stosowałam, głownie do budyniu, co do produktów light to nie polecam, mają zazwyczaj duzo weglowodanow, choć ja czasami jadłam serek wiejski light Piątnica

a propos... ja to wiem co będę jadła na sniadanie obiad i koację przez najblizszy tydzień... ano serek Piatnica ;-) walnęłam się w zamówieniu internetowym i zamiast 5 zamówiłam 18 sztuk. Ważne do 19 grudnia więc biorę się do jedzenia ;-)
 
Dziewczyny ja nie mam problemu z wagą,bo po 3 miesiącach od urodzenia Nadii osiągnęłam wagę sprzed ciązy,a nawet ciut mniej,moim głownym problemem jest skóra na brzuchu,urodziłam dwójkę dzieci i nie wygląda on najlepiej,chyba tylko konkretne zabiegi mi pomogą :-(

Oj, skądś to znam... :( łaczę sie w bólu...

To ja tez sie pochwale waga na poziomie 57kg -bez diety :-p

Chwali się i zazdrości :) a jaki wzrost?

a propos... ja to wiem co będę jadła na sniadanie obiad i koację przez najblizszy tydzień... ano serek Piatnica ;-) walnęłam się w zamówieniu internetowym i zamiast 5 zamówiłam 18 sztuk. Ważne do 19 grudnia więc biorę się do jedzenia ;-)

ooo, to podziel się z biednymi ;)) jakby co, to podam adres, albo jeszcze lepiej - przybywaj z tym w niedzielę do nataliak i zrobimy sobie dietetyczną ucztę ;)
 
reklama
spoko, wszyscy beda jesc tort a Wy dietetyczne twarozki, macie jak w banku ;P ja sie jeszcze nie odchudzam bo w swieta sie po prostu nie da nie jesc... nie wiem czy dam rade zrzucic 14kg bo to sporo jak dla mnie. ostatnio ktos mi powiedzial ze nie widac ze az tyle przytylam ale ja sie i tak czuje gruba, az sie boje tych zdjec ze slubu...
 
Do góry