reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze brzuszki i kilogramy

Dziewczyny ja nie mam problemu z wagą,bo po 3 miesiącach od urodzenia Nadii osiągnęłam wagę sprzed ciązy,a nawet ciut mniej,moim głownym problemem jest skóra na brzuchu,urodziłam dwójkę dzieci i nie wygląda on najlepiej,chyba tylko konkretne zabiegi mi pomogą :-(
Agnieszka, jak przetestujesz już jakieś zabiegi, które beda skuteczne na brzuch to ja też bym się zdecydowała, ja tylko 1 ciążę mam za sobą a wygląd mojego brzucha przyprawia mnie o mdłości... w ubraniu to jeszcze nie widać tak bardzo, ale bez to woła o pomstę do nieba
 
reklama
o, Malina, zmieniłaś avatar :) Na Dukanie trzeba troche czasu spedzic w kuchni nieststy, bo inaczej fioła można dostac od samych serków, kefirów, jogurtów, jajek, wedzonej makreli i drobiowej wedliny... bleeah... ale mozna przygotowywac sobie jedzonko wieczorem. wtedy masz na nastepny dzien do pracy.

ja niestety mialam przez weekend gosci i poplynelam z dieta... :( ale wracam, bo boje sie ze mi kg wroca z nadwyzka... (a tymczasem waze 3 kg mniej niz przed ciążą :)))))))))))

edit: jak dobrze zrozumialam, to 4 kg chcesz zrzucic, tak? IMO na Dukanie zajmie ci to góra 3 tygodnie (nie biorac pod uwagi fazy utrwalającej i stabilizacji), ale szczerze, to wydaje mi sie, że Dukan jest raczej dla osób, które musza dużo schudnąć. A 4 kg może udałoby się jakąs łagodniejszą metodą? np. mniej słodyczy i tłustego. w dodatu, jeśli ćwiczysz, to powinno pójść szybko :) trzymam kciuki :)
 
Ostatnia edycja:
o, Malina, zmieniłaś avatar :) Na Dukanie trzeba troche czasu spedzic w kuchni nieststy, bo inaczej fioła można dostac od samych serków, kefirów, jogurtów, jajek, wedzonej makreli i drobiowej wedliny... bleeah... ale mozna przygotowywac sobie jedzonko wieczorem. wtedy masz na nastepny dzien do pracy.

ja niestety mialam przez weekend gosci i poplynelam z dieta... :( ale wracam, bo boje sie ze mi kg wroca z nadwyzka... (a tymczasem waze 3 kg mniej niz przed ciążą :)))))))))))

edit: jak dobrze zrozumialam, to 4 kg chcesz zrzucic, tak? IMO na Dukanie zajmie ci to góra 3 tygodnie (nie biorac pod uwagi fazy utrwalającej i stabilizacji), ale szczerze, to wydaje mi sie, że Dukan jest raczej dla osób, które musza dużo schudnąć. A 4 kg może udałoby się jakąs łagodniejszą metodą? np. mniej słodyczy i tłustego. w dodatu, jeśli ćwiczysz, to powinno pójść szybko :) trzymam kciuki :)
no właśnie ja z tych, co to strasznie trudno chudną - rezygnacja ze słodyczy i ćwiczenia to u mnie za mało. Przed ciążą pół roku pracowałam ćwiczeniami i ograniczeniem jedzenia nad zgubieniem 2 kg!!!
Nie ukrywam, że to Twoje sukcesy Dukanowe (szybka redukcja wagi o 3 kg) i innych dziewczyn mnie ciągną w stronę tej diety, na razie muszę zaopatrzyć się w książkę
P.S. nie przejmuj się weekendowymi grzeszkami, każdemu się zdarzają, jak to mówi moja siostra "raz nie zawsze"!!!!
 
dziewczyny na Dukanie!!!
Czy kupowałyście książki z dietą? Jeśli tak, którą polecacie??? - bo zauważyłam kilka na rynku, nie wiem, czy różnią się tylko okładkami, czy też zawartością?
 
dziewczyny na Dukanie!!!
Czy kupowałyście książki z dietą? Jeśli tak, którą polecacie??? - bo zauważyłam kilka na rynku, nie wiem, czy różnią się tylko okładkami, czy też zawartością?

miałam do czynienia z tą Nie potrafi schudn Pierre Dukan - selkar.pl
pożyczyłam od znajomej jak M. był na diecie. on przeczytał, a ja sie wtedy nie odchudzałam i książkę zwróciłam. sama nie czytałam ;P bazuję na wiedzy M., który bardzo ja chwali ;)
Oleska tez ma chyba ta ksiazkę, moze napisze cos więcej ;)

edit: aby przejśc na Dukana trzeba byc zdrowym - szczególnie nerki i wątroba. ja robilam sobie krew i mocz (tak na wszelki wypadek, bo po kilku dniach diety zaczeły bolec mnie nerki i myslalam że to od tego)

jakbys miala pytania co do diety, to chetnie pomogę ;)
 
można karmic piersią, ale wtedy omija sie pierwsza i druga fazę i zaczyna dietę od III fazy. wiąże się to z wolniejszym spadkiem wagi, ale jest bezpieczne. a jak sie skonczy karmic, a upragniona waga jeszcze nie osiagnieta, to wtedy zaczyna sie od I fazy i dalej jak w normalnej diecie ;)

ja bylam chwile (ok miesiąca) na III jak karmilam
 
Ma dwie koleżanki i dwóch kolegów na diecie Dukana i wszyscy odczuli to finansowo,szczególnie żony tych kolegów,dniówka dla panów na tej diecie to 50 zł.
Co do zabiegów na brzuch,to mam na myśli masaże, aczkolwiek zapisałabym się do jakiegoś fitness clubu,ale na razie kompletny brak czasu,bo tylko ćwiczenia mogą przynieść efekt,po prostu trzeba wyrobić mięśnie na brzuchu.
 
reklama
ja właśnie planuję póki co korzystać z wersji Dukana dopuszczalnej dla karmiących - czyli III
zaczęłam dziś się edukować ostro, no zobaczymy co z tego mi wyjdzie :-)
Afi, w razie czego - będę się konsultować, hehe
 
Do góry