reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki i ich brak - wracamy do formy po porodzie

reklama
sunshine slicznie! A ja zaluje ze sobie nie popstrykalam fotek w sobote i niedziele, odwalilam sie troche zeby rodzinka nie myslala ze sie zapuszczam - ostatnio moj tatus jak bylam ciagle mi powtarzal ze nie ma sensu zebym sobie cos kupowala na ta imprezke bo i tak nie wykorzystam, w koncu w ciazy jestem... wiec zrobilam na przekor i sie odwalilam, milo bylo slyszec ze ciaza mi sluzy i wyglada kwitnaco, szczegolnie od taty ktory powtarzal mi to co chwilke ;)
Ale z imprezki wrocilam o kilogram ciezsza hehehe i znow z nowym cm w brzuszku, teraz rosnie 2cm tygodniowo!
 
sunshine - faktycznie miałaś fajny pomysł z tymi fotkami w tym samym wdzianku - teraz widać jak brzuszek rośnie , aż miło;-)

Robie sobie tak od 20go tygodnia w tym samym ubraniu, potem sobie je zestawie ;-) ale teraz jak patrze to widze jaka roznica i jaka chudzinka ze mnie byla :-)

Ligotka ja sobie kupuje zawsze cos co sie rozciaga i rozmiar S wtedy wiem ze bede nosic po ciazy. Dzis wlasnie dostalam fajny cardigan, rozmiar ten najmniejszy i o dziwo zapne sie

Dziekuje dziewczyny za wszystkie mile komentarze :happy:
 

Załączniki

  • karen millen cardigan.jpg
    karen millen cardigan.jpg
    34,1 KB · Wyświetleń: 35
Ostatnia edycja:
sunshine wyglądasz super, jak te wszystkie mamy laseczki z allegro które reklamują ciuszki :)) One tez zazwyczaj mają takie zgrabne brzuszki, że aż człowiek kompleksów dostaje jak się patrzy :)))
Ja też sobie co jakiś czas pstrykam fote ale w różnych strojach i miejscach. Ostatnio zobaczyłam, że w 18tc to był malutki ten brzuszek a mi sie od poczatku ciązy ciagle wydawał duży. A duży to jest teraz :-D
Ligotka to miłe jak rodzinka tak Ci powtarza. Od razu kobietka się lepiej czuje, bo nie każda patrząć w lustro ma taką opinię o sobie jak inny o nas. Mi czesto teść takie komplementy wali az jestem zaskoczona.
 
DZiekuje Dorissl :-) :) dla mnie kazda z nas wyglada jak modelka ;-) ;-):tak:
Mi tez sie wydawalo ze w 18-20 tyg to mam duzy brzuch ..teraz to dopiero wyskoczyl, choc juz sie przyzwyczailam i nie jest mi juz tak ciezko. Ciekawe ile jeszcze urosnie do konca
 
hej mamusie :) Wlasnie dzisiaj mialam kolejne usg :) Nasza corcia wazy juz 2.03kg :) tak sie martwilam bo mam maly brzuszek a tu niespodzianka :) Niech tylko dobije do 3kg i bedziemy szczesliwi :) 32 tydzien a my mamy w brzuszku 90cm i 7,5kg do przodu :)
Pozdrawiam lutowe "ciezaroweczki "
 
reklama
Sunshine: Super figura! W zyciu takiej nie mialam. Hehe-ale naleze do tych wiekszych.
Ja jak mam byc szczera, to jestem zalamana, bo juz mam na plusie 15 kg, brzuch 120 cm!!! Mam wrazenie, ze zawsze bede takie wielka juz :( I jak dziecko wazy teraz jakies 1,5 kg, to ta cala reszta to pewnie tluszcz :(
Ale to nie wazne. Wazne zeby Malenka byla zdrowa, a nadwage sie zrzuci-tak mysle. Nie? Zrzuci sie ,prawda? :)
 
Do góry