reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki i ich brak - wracamy do formy po porodzie

Sunshine, bo nie może sie nie podobać, taki zgrabniusi!
A może tak odświeżymy naszą zamkniętą grupę i powstawiamy tam fotki niezgilotynowane?

Nie wiem czy to się uda, bo np. ja się obawiam, że mogę się cała w kadrze nie zmieścić ;) Jeszcze trochę, a będzie mi trzeba fotki teleskopem Hubble'a robić ;)
 
reklama
sunshine naprawdę masz idealny brzuszek. Malutki i bardzo zgrabny, widać że wyćwiczony.

Ja czuję się jak słonica-dosłownie, bo zaczyna mi przeszkadzaćto że jestem już taka duża. W pasie mam 105cm- co mnie wcale nie cieszy - fakt że to o 20cm więcej niż przed ale jak dla mnie to koszmar. Cieszę się że dziecko zdrowe i oby tak dalej ale mam do siebie pretensje że mam taki duży apetyt i trudno mi się powstrzymywać. W cyckach też mam 105cm a jak wczoraj mierzyłam biodra to 98cm czyli tu + 8cm. No nic, jakoś trzeba się wziąć w garść bo do lutego trochę czasu zostało...
 
Dziekuje dziewczyny za wszystkie mile komentarze :-)
Gdzies juz pisalam na jakims watku i chyba tu, to chyba sprawa callaneticsu, cwicze od lat!! czasem z duzymi przerwami...zawsze do nich wracam. Stwierdzam ze lepsze niz silka. Cialo jest bardzo dobrze rozciagniete (nadal potrafie zrobic szpagat po malej rozgrzewce ;-)) , miesnie brzucha twarde i jak ktos nie ma tluszczu na brzuchu to nawet kaloryferek widac :-D ja chodzac na silke nie cwiczylam brzucha bo nie musialam, wydaje mi sie ze cwiczac na maszynach i z ciezarkami itak pracuja miesnie brzucha -widac to w lustrze jak sie cwiczy. Ogolnie powiem ze nie cwiczac rok (teraz to juz rok i 7mcy) to ludzie mysleli ze chodze jakies 3 razy i nikt mi nie wierzyl ze nic nie robie, czasem tylko callanetics :-) ale ja zaczelam w wieku 15 lat czyli 16 lat temu ;-) Ale sie rozpisalam :zawstydzona/y:Pomyslalam ze sie podziele z wami, moze ktoras sie zdecyduje po ciazy
 
No sunschine , super figura, jakbym sie przestała obrzeżać to może bym Cie dogoniła bo tez dużo ćwiczę ale mam za duży apetyt hehehe
..niema jak gimnastyka... cokolwiek...byleby sie codziennie troszkę poruszać i ponaciągać,
bez nadwyrężania brzucha, a najważniejsza jest systematyczność .
Ja polecam stepper na najlżejszym oporze żeby sobie tętna za bardzo nie dźwignąć.
Myślę ze z umiarem jest bezpieczny w ciąży.
A dzięki temu ze ćwiczyłam brzuch przed ciążą widzę i czuje każdy najmniejszy ruch Milusia :-D
 
A ja myslalam ze wkleilyscie sporo swoich brzuszkow a tu taka debata , wydaje mi sie ze to na inny watek powinno isc, osobny ;-) bo troszke zasmieca to galerie naszych brzuszkow , tym bardziej ze kazda ma duzo do powiedzienia :-D
 
ok to moj z dzisaj
ciezko samej zrobic fotki
 

Załączniki

  • 7miesiac3.JPG
    7miesiac3.JPG
    60,3 KB · Wyświetleń: 79
  • 7miesiac1.jpg
    7miesiac1.jpg
    10,8 KB · Wyświetleń: 60
  • 7miesiac.jpg
    7miesiac.jpg
    11,4 KB · Wyświetleń: 54
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
to mozna napisac ze chamstwo to ogolna cecha polakow w polsce ( ja malo sie z tym spotkalam w Chicago) a nie ze to znieczulica wobec ciezarnych pewno po komunie wszystkim zostalo kiedy to o wszystko trzeba bylo walycz, moze przyszle pokolenia to zmienia, ale do tego trzeba wyrozumialosci ale po tej rozmowie nie wiem czy jest ani w starych ani w nowych pokoleniach, bo kazdy ma to samo podejscie mi sie nalezy bo cos tam....
Masz racje tu jest inna kultura ludzie stoja w kolejkach nie pchaja sie nie przepychaja itp. U lekarza sa umawiana wizyty a w autobusach czy pociagach czy na parkingach sa specyjalne miejsca dla niepelnosprawnych bo tak naprawde to oni sa pokrzywdzoni przez los i to im sie nalerzy ulga.

ale racje trzeba wrucic do brzuszkow mam dzis plan swoj wkleic, pracuje dzis z domu to bede miala na to czas

:baffled:... lepiej tego nie skomentuje..bo to jak grochem o ścianę ..
i jeszcze wyjdę na "typową niewyrozumiałą chamską polkę" bo za dużo bym chciala dla ciężarnych z problemami, im sie przecież nie należy :-D ..
przecież ustępuje sie tylko niepełnosprawnym .. no tak.. :baffled:


A to mój aktualny brzucholek :
img27tydz.jpg
 
Do góry