reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki i ich brak - wracamy do formy po porodzie

A ja się zbliżam wagowo do mojego M...:) On ma 71 a ja... 66 kg. Już + 7 kg.
Właśnie na TVN będzie temat pochłaniania wszystkiego w ciąży:)

U mnie brzuszek jak w 30 tyg;) jest przepiękny:) ale ślad po wklęśniętym pępku minął..:) jest gładziutko.
 
Ostatnia edycja:
reklama
. my2.jpgTo ja w 25 tc Ty Soniu w porównaniu do mnie wyglądasz bombowo teraz jestem w 26tc.
 
Ostatnia edycja:
dziękuje kochane jesteście :-) przepraszam że się Wam wyżaliłam ;-) Wszystkich świętych jakoś przeżyłam tzn pobyt z teściową. Oczywiście nie obyło się bez słownych przepychanek i zaczepek z jej strony ale jakoś to przetrwałam .


Dzisiaj latam z grabkami po działce .


A jak Wam mija wtorek :-)?
 
W końcu się zmierzyłam... no i mam 101 cm w pasie na wysokości pępka i +10kg na wadze.
Nigdy nie miałam wymiarów modelki ale mimo ponad 80 cm w pasie jakie miałam zawsze ( najmniej co pamiętam to chyba z 77cm jak byłam w liceum - 9 lat temu) czułam się dobrze w moim ciele. Cycki na miejscu, nogi szczupłe, tyłek ok - tylko odrobina brzuszka - ale taką już mam budowę więc nic sobie z tego nie robiłam. Teraz jak widzę już z 15cm na plusie i 10 kg to się przerażam.
Jeszcze dwa lata temu moja normalna dobra waga to było jakieś 56-57kg ale przed ciążą trochę sobie pofolgowałam i doszłam do 58-59 więc teraz mam prawie 69 kg co mnie nie koniecznie cieszy. Zwalam to na mój apetyt -bo jest ogromny i wszystko mi bardzo smakuje ale muszę chyba naprawdę zacząć się ograniczać i jakieś ćwiczenia by się przydały. Mam w domu piłkę więc może zacznę od niej.

Sonia figura jak u modelki !!! Piękny, malutki brzuszek - pozazdrościć !!!
 
P6170151.jpg

a to my zaczynamy 7 m-c, zdjecie z przyjecia urodzinowego w zeszla sobote, niby brzuszek nie duzy a czuje sie juz ciezko. Wszystko w biust i brzuszek idzie.

Sonia slicznie wygladasz, te kilogramy to chyba w kosci ci poszly :p
 
To ja się też pochwalę , a raczej pożalę - przytyłam jakieś 8kg -ale mieszczę się w swoje dotychczasowe ciuchy- oczywiście oprócz pasa - poprzerabiałam trochę spodni i jest ok:)
w pierwszej ciąży - 11 lat temu :) - przytyłam w sumie tylko 5kg- bo na początku dobre 5 straciłam - ale wtedy do porodu szłam z wagą 60kg , a teraz od nieco wyższej zaczynałam - podobno na starość kości więcej ważą hihih:)

tylko po dzisiejszym dniu na pewno z 3 kg przybrałam - mam jakiś niepohamowany apetyt na wszystko - jakiś temu zjadłam pół opakowania ulubionych rurek w czekoladzie, które zagryzłam po chwili słoikiem domowej roboty ogórków konserwowych...a na dokładkę zjadłam chyba z 3 kawałki chleba - też domowej roboty - z majonezem i plastrem Goudy :( nie potrafię się opanować i nawet myśl o niestrawności nie pomaga - co robić?
 
jsorbek, gdzie ten twój maluszek się schował?
Babykate pokaż się z profilu, bo tak brzuszka nie widać.
Sonia ale ty drobinka jesteś, tylko brzuszek sterczy, ślicznie wyglądasz.
U mnie rodzinka stwierdziła, że wreszcie widać mi brzuszek ciążowy, ja na to, że najwyższa pora, bo 7-my miesiąc się zaczyna, no to moja siostra skwitowała, ze ona taki to miała w 4-tym :-) Ja tez myslałam, że w drugiej ciąży będzie inaczej, ale patrząc po fotkach, brzuszek bardzo podobny. Kurcze musze w końcu strzelić jakąś pamiątkową fotkę.
 
reklama
Do góry