reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki i ich brak - wracamy do formy po porodzie

sunshine ma racje... Delfin nie powinnaś się tak przejmować, a tym bardziej teściową. Mąż na pewno złego słowa nie mówi na Ciebie, ani na zmiany które w Tobie obecnie zachodzą. Jestem przekonana, że jest zachwycony. Ja też czuję się jak słonica, przytyłam 6 kg i obecnie ważę 75 kg. W życiu nie byłam taka wielka, ale zauważyłam, że im większy mam brzuch z tym większym zachwytem patrzy na mnie mój mąż. Wczoraj mi powiedział, że robie się coraz bardziej seksowna. Wcale sie tak nie czuję, ale zawsze miło usłyszeć dobre słowo od męża:-)
 
reklama
A mężowie zakochani w swoich żonach faktycznie lubią ciążowe brzuszki :) Mają świadomość, że to ich "sprawka" i są z tego bardzo dumni :)
Ja przytyłam na razie jakieś 6 kg. W poprzedniej 12-13 i schudłam bardzo szybko karmiąc. Co więcej, karmienie sprawiło, jak nic innego że moja stała waga (przez kilka lat ta sama) spadła o 1 jeszcze. A nie powiem, żebym mało w czasie karmienia jadła :D
 
No wlasnie pani_cinkowa my nawet nie zdajemy sobie sprawy ze tak sexy wygladamy, mi moj Ch ciagle mowi ze wygladam sexy...do tego jak oni na nas patrza to widza ze my nosimy ich male dzidziusie w sobie wiec im jeszcze bardziej serce mieknie...ja sie czuje jak slonik bo ja nawet jak sie najadlam to mi sie brzuch nie robil wiekszy -chyba dlatego ze mialam mocne miesnie brzucha i mi trzymaly wszystko :-D
Delfin_ona zrob sobie ladny makijaz, pomaluj paznokietki i zobaczysz ze sie lepiej poczujesz ;-)
Postanowilam ze zaczynam cwiczyc od dzis ;-) zobaczymy co z tego wyjdzie
 
Anulka ja zamierzam tez karmic piersia , bo nie moge sie nadziwic jak ta moja siostra szybko schudla i ciagle je ..choc to nie jedyny powod dla ktorego zamierzam karmic oczywiscie lol :-D mam tez kolezanke ktora wyglada lepiej teraz niz przec ciaza
 
to ja dołączę do tych, które w lustro patrzą z niechęcią
przytyłam 7 kg, ale zważywszy że chudziną nie byłam, to z lekka za dużo :(
tendencję mam do odkładania się tłuszczyku na brzuchu i teraz też już widzę, że wlazło w brzuch i nogi
w poprzedniej ciąży przytyłam 13 kg, ale nie zrzuciłam wszystkiego, a raczej zrzuciłam 10 kg, a potem z powrotem przybrałam z 5... dlatego teraz mam obawy że zostanę słoniem już na zawsze
 
Jak tak Was czytam to przypomina mi sie dlaczego uzaleznilam sie od Was, tutaj moge zyskac zrozumienie bo jak w rodzince mowie ze przejmuje sie waga, tluszczykiem itd to patrza na mnie dziwnie i krzycza ze to dobrze dla dziecka, a ja nie chce stac sie wielka ociezala kluska :( brzuszek rosnie jak oszalaly mam juz 102cm i jakies 5,5kg na plusie, slodyczy nie udalo mi sie odstawic, ale jem troszke wiecej owocow i pije soki, juz mysle obsesyjnie o tym co zrobie jak urodze zeby szybko wrocic do formy, a tymczasem chcialabym zaczac cwiczyc, mozecie poleciec jakas stronke z cwiczeniami dla kobiet w ciazy????
 
ligotka, teoretycznie mozesz wszystko ćwiczyć, tylko spokojniej i bez skoków czy podnoszeń, zreszta sama będziesz czuła co mozna a co nie, świetna jest yoga, pilates , ja sobie kupiłam taka piłkę i ćwiczyłam dzisiaj rano z ta pania :
YouTube - Pregnancy Exercises - Back and Butt :-)


Wklejam Wam mój aktualny brzuszek, zdjęcie przed chwila robione :-)
Okropnie wychodzę na zdjęciach ostatnio, jakaś druga broda mi się robi, do tego taki tłusty burak na twarzy :-p To jeszcze jako tako wyszło:
Brzuszek 26 tydz.jpg
 
Soniu wygladasz pieknie i kwitnaco widac ciaza Ci sluzy, ja niestety nigdy nie bylam fotogeniczna a w ciazy to chyba jeszcze bardziej bo co kaze sobie zrobic zdjecie to jest paskudne :(
 
Sonia nie wiem wogole o jakich warzywach mowisz? Wygladasz super .Dziewczyno popatrz w lusterko z taka buzka i figurka ciazowa mozesz zapisac sie do agencji modelek i pstrykac zdjecia do magazynow dla ciezarnych.Odnosnie tycia to u mnie tez sie zaczelo.Do niedawna lekarz mowil ze przydalo by sie zaczac tyc a teraz co stane na wage to zaczynam sie przerazac bo juz 5kg na plusie.Z chlopakami najwiecej przytylam miedzy 30-35 tyg.Mam nadzieje ze teraz tak nie bedzie bo po tamtym skoku zostalo mi starsznie duzo rozstepow.Lacznie z nimi przytylam 30kg (65lbs).Blizniacze mamuski wszystko jeszcze przed wami...
 
reklama
Sonia, wyglądasz cudownie ;)) śliczna figurka i zgrabny brzuszek, aż Ci normalnie zazdroszczę :)))
ja też ostatnio tyję :( w ciągu 3 dni przybrałam kilogram
 
Do góry