reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki i ich brak - wracamy do formy po porodzie

Dziękuję dziewczynki, kochane jesteście !

Moze faktycznie nie widać tych dodatkowych kilogramów, ale Ci którzy ze mna przebywaja, widza mała róznicę :-)
Wszystko poszło w biodra i udka :-)

babykate
tez super wygladasz ! mogłaś zrobić fotkę z profilu brzuszka, bo z przodu to trzeba się przyjrzeć aby coś zobaczyć :tak::-)
 
reklama
Anecia ladnie wygladasz, spory brzuszek :blink:
Sonia, tobie chyba te kg weszly w kosci jak juz ktos tu wspomnial, ciagle chudzinka z ciebiel ;-)
BabyKate czekamy na zdjecie z profilu ;-);-) bo tak to w ogole nie widac zebys w ciazy byla, ladnie wygladasz :-)
 
Sonia po prostu rewelacja.
Ogólnie same laski na tym forum.
Mnie ostatnio słodycze mocno gubią, zamiast czegoś normalnego zjem coś słodkiego i najedzona jestem, a potem głowa boli z głodu i kg lecą. Ale powoli się ograniczam, a bynajmniej staram się
 
moniabir słodycze to chyba większość z nas prześladuja, nie wiem od czego to zalezy, więcej chyba mamy czasu odpoczywajac w ciazy i wtedy myśli się o osłodzeniu sobie zycia :-D

Dla mnie ostatnio trzy dni z rzędu pychotka na śniadanko były naleśniki z nutella, pół słoika nutelli zostało, ale powoli go czyszczę :-p

Dzisiaj na obiad robię makaron zapiekany z wędzonym łososiem więc juz trochę lepiej, zdrowiej niz na śniadanie :-p
 
No to mój brzuchol z dziś 26tydzień i 3 dzieeń ciązy
mttl4n.jpg
2ly1xfd.jpg


z Alą w tym czasie był dużo mniejszy... taki jak obecnie mialam wówczas po 30 tyg. ciązy a teraz dużo szybciej rosnie... już sie boje co bedzie przed porodem, chyba bede sie toczyć...

aha a na plusie już ok. 9kg.
 
Łał, Maran-tha, ale brzusio! Ja taki miałam na wylocie, ale masz fajny czubeczek, mój to zawsze taki spłaszczony był i jest.
Ale te nasze brzuszki ogromnie się różnią wielkością i kształtem.
 
reklama
Do góry