reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki i ich brak - wracamy do formy po porodzie

reklama
wiecie co ale ja raczej jestem słusznej budowy ciała nie jestem szczupła - a brzuszek mam mały może dlatego że mam 179 cm wzrostu i dzidzia ma sporo miejsca w środku - ale to tez nie oznacza niestety ze nie jest mi bardzo wygodnie bo moze rzeczywiście ciężko nie jest ale w środku ciasno - jeść nie mogę - bardzo małe porcje tylko a waga i tak sporo przyrosła 7 kg - a dzis z ciekawości sprawdzałam i w spodnie wchodzę normalnie - oczywiście poza brzuchem bo sie nie dopinam - wiec nie wiem sąd te 7 kg :sorry2: mam nadzieje ze juz dużo nie przytyje
Któraś z was pisała ze najwiecej się tyle do 25/26 tc a potem juz tylko dzidzia - i z tego co pamiętam to w pierwszej tak właśnie było - no ale zobaczymy :tak:
 
niestety nie mam zdjęcia, ale brzuchol uwierzcie mi, ze mam, już na przełomi 3/4 miesiąca musiałam wskoczyć w spodnie ciążowe, bo mi brzuszek się nie mieścił, ale u mnie to druga ciąża i lekarz powiedział, że to normalne. Chociaż powiem Wam że przy pierwszej ciąży w 6 miesiącu miałam też już spory brzuch :) w wolnej chwili może uda mi się pstryknać zdjęcie, u mnie niestety 10 kg na plusie, ale to wynika z tego, ze przestałam się pilnować w pierwszej ciąży bardzo się pilnowałam, a teraz już jakoś mniej, poza tym późno wracam z pracy maż też i wieczorne kolacyjki robią swoje ... ale muszę trochę przybastować, bo zaraz słonia będę przypominać ;)
 
carolin to moja druga ciąża też i spodziewałam się właśnie większego brzucha bo z Mają miałam mały ale jak narazie jest niewielki - zobaczymy jak bedzie dalej :)

A tak poza tym dziewczyny to wszystkie jsteście laski jak nie wiem brzuszki macie moze większe ciut ale za to jakie figurki - ja sobie obiecałąm diete po ciąży zeby wreszcie wazyc tyle co w dniu ślubu :)
 
Cześć mamusie no to jak ja wam cyknę zdjęcie mego brzuszka to padniecie 25 tc a mam ok 15 kg na plusie nie obrzeram się i nie wiem czemu tak tyję ale musze sie pochwalic że ja noszę pod sercem 2 dziewczynki i jestemm ogromna .Pamiętam że w pierwszej ciąży to z takim brzuchem poszłam rodzić a wtedy przybyło mi 25 kg.Lekarz mnie obstawia za tą wagę ,bo przekroczyłam limit jaki miałam utyć już o jakies 4 kg.Pilnuję się z jedzeniem a i tak waga idzie w górę.
 
mi przez tydzień brzuszek dwukrotnie się powiększył , i jak nogi mi nie tyły tak teraz poszły chodź nie jem słodyczy i jem do ok 18 . Ogólnie nie mogę zaakceptować swojego ciała teraz. Czuje się jak bym z boku patrzyła na to co się z nim dzieje , bo nie mam żadnego wpływu na to . Bygłam +3 kg , a teraz nie wiem .Niby ciężej się nie czuje , ale za to szerzej. Zostały mi dwa swetry do noszenia :szok: Zła jestem bo dziś np jadę do rodzinki i będę wyglądać jak lump, i te nogi :-( doła mam jakiegoś
 
mi przez tydzień brzuszek dwukrotnie się powiększył , i jak nogi mi nie tyły tak teraz poszły chodź nie jem słodyczy i jem do ok 18 . Ogólnie nie mogę zaakceptować swojego ciała teraz. Czuje się jak bym z boku patrzyła na to co się z nim dzieje , bo nie mam żadnego wpływu na to . Bygłam +3 kg , a teraz nie wiem .Niby ciężej się nie czuje , ale za to szerzej. Zostały mi dwa swetry do noszenia :szok: Zła jestem bo dziś np jadę do rodzinki i będę wyglądać jak lump, i te nogi :-( doła mam jakiegoś
 
reklama
Delfin_ona nie przejmuj sie tak, zapewniam ze nie tylko ty tak sie czujesz, ja tez sie czuje jak slon :-) choc moj Ch mowi ze teraz wygladam lepiej bo wtedy bylam za chuda :tak: (w sumie kazdy mi tak gadal, tylko ja tego nie widzialam, czuje sie dobrze z waga do 50kg) mnie to jakos nie przekonuje...ciagle nosze rozmiar 6-8 ale tez czuje ze w nogi troche mi poszlo, przed ciaza wazylam 49 kg teraz chyba przytylam z 5kg

My kobiety zawsze patrzymy na siebie krytycznym wzrokiem, a naszym facetom podobamy sie teraz, zreszta nosimy w sobie dzidziusia wiec trzeba przetrzymac te miesiace ;-)

moja siostra rodzila w marcu, przytyla 14kg, a teraz wyglada jak szczypior i ciagle je!! karmi piersia i to ja ratuje :-D teraz chyba wazy 50kg albo i mniej!!
 
Do góry