reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki i ich brak - wracamy do formy po porodzie

Beatka najwięcej wbrew pozorom przybieramy miedzy 20 a 25/26 tygodniem ciazy, potem to tylko masa dziecka i koniec :tak:

No chyba nie do końca, bo ja w pierwszej ciąży najwięcej przytyłam w 9 miesiącu. A ostatnio byłam u koleżanki, która urodziła dwa tygodnie temu i ona tez najwięcej przytyła w końcówce ciąży-średnio kilo na tydzień :)
 
reklama
No chyba nie do końca, bo ja w pierwszej ciąży najwięcej przytyłam w 9 miesiącu. A ostatnio byłam u koleżanki, która urodziła dwa tygodnie temu i ona tez najwięcej przytyła w końcówce ciąży-średnio kilo na tydzień :)

kilo na tydzień, to moze wspomniana przeze mnie rosnaca masa dziecka
zreszta zobaczymy pewnie kazda inaczej, bo ja akurat od kolezanek słyszałam, ze pod koniec ciazy to juz nie wiele tyły, w M jak Mama wczoraj tez czytałam, ze w 9 miesiacy juz się nie tyje, a wręcz mozna trochę schudnać, bo organizm juz tak nie magazynuje wody itd.

moja waga na razie się zatrzymała
 
kilo na tydzień, to moze wspomniana przeze mnie rosnaca masa dziecka
zreszta zobaczymy pewnie kazda inaczej, bo ja akurat od kolezanek słyszałam, ze pod koniec ciazy to juz nie wiele tyły, w M jak Mama wczoraj tez czytałam, ze w 9 miesiacy juz się nie tyje, a wręcz mozna trochę schudnać, bo organizm juz tak nie magazynuje wody itd.

moja waga na razie się zatrzymała

Fajnie by było, gdyby rzeczywiście ta ciąża okazała się inna od poprzedniej :) Ja w 9-tym miesiącu tak dużo przytyłam właśnie z powodu zatrzymania się wody w organizmie. Zapuchły mi nogi i musiałam przez trzy dni jeść tylko surowe warzywka :) Blee...
 
Mój brzuchol dzisiaj :)
13250eddba1dc9d0med.jpg
 
tab spory brzuszek i biust ale na to i tak nie mamy wpływu. :)

A jakie macie kształt brzuszka ?? Mój jest taki bardziej szpiczasty - nie rozlewa mi się na boki - jak na razie, rośnie tylko tak do przodu :)
 
a u mnie 92cm i brzuszek rośnie tez raczej do przodu tak jak w poprzedniej ciazy,
nie widać różnicy chociaż teraz dziewczynka .
Martwi mnie tylko moja postawa, bo nie wiem czy sie za bardzo nie wyginam,
a możliwe ze po poprzedniej ciąży mój kręgosłup nie jest już idealny.
Nie potrafie zrezygnować z obcasów. Na szczęście mnie nic nie boli jeszcze.
24tydz231010a.jpg
 
nixie masz super zgrabny brzuszek, ja taki miałam jakieś 1,5 miesiąca temu :( teraz wystaje już za cycki i jako pierwszy przechodzi przez wszystkie drzwi ) :-p
No cóż a sklerozę mam w dalszym ciągu bo znowu zapomniałam się zmierzyć w obwodzie :(
 
reklama
tab, nixie ladne brzuszki :-)

Mi brzuszek rosnie do przodu tez i tak po srodku ani na dole ani na gorze...mojego Ch siostra jest tez w ciazy i ona ma bardziej na dole ...z boku bardzo widac a z przodu to r jak ktos sie nie przypatrzy to raczej nie widac , chyba dlatego ze tak do przodu rosnie
 
Do góry