reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki i ich brak - wracamy do formy po porodzie

ja tez mam podobny brzuszek do nixi, taki do przodu wysunięty ;), wczoraj widzialam sie z kolezanka ktora lada chwila urodzi i miala niewiele wiekszy brzuszek ode mnie hehe, tak to roznie bywa z tymi naszymi brzuszkami :)
 
reklama
Nixie sliczny brzunio i nie tylko ;P Chyba troszke zazdroszcze Ci takiej zgrabniutkiej sylwetki.Coz narazie nic na to nie poradze ale bede musiala sie ostro wziasc za siebie od marca.Odnosnie kszaltu to mi tez pileczka wyskakuje do przodu i jest juz za biustem.Moj maz zaczyna sie smiac ze najpierw idzie brzuch potem dlugo dlugo nic a dopiero potem ja
 
dzięki, trochę ćwiczę wieczorami chociaż czasem mam dosyć . Nie mam idealnej figury
.. pupa taka wystająca..hehe..:-D
ze jak dzisiaj schyliłam się żeby załączyć kompa to zahaczyłam tyłkiem o kamionkowy nawilżacz powietrza który wisiał na kaloryferze i zleciał i się roztrzaskał.
Juz sie boje co mąż na to powie... bo zemnie zawsze ciamajda jest.
A on lubi eksperymentować i nasypał do tego nawilżacza mnóstwo soli bo stwierdził ze będzie fajne powietrze... i pół godziny wycierałam podłogę z grudkami soli ...:baffled:
dobrze ze kabli nie zalało.
Ja wiecznie tym tyłkiem gdzieś zahaczę.. potem mam siniaki.


ale ogólnie nie narzekam..
 
ja w ciąży jestem bardzo niezdarna w ciagu 6 miesięcy pozbyłam się 3 szklanek dzbanka na herbatę, podgrzewacza szklanego, 2 talerzyków i dzisiaj mój popisowy numer chciałam zamknąc cukiernicę i wieczko niestety trafiło obok a że wszytko trzymałam w rękach to spadło na kafelki i rozbiło się w drobny mak :(
 
sliczne brzuszki dziewczyny :)
Ja dzisiaj kupilam miarke w centymetrach, nareszcie !! W Szkocji wszystko mierza w calach. W brzusiu mamy juz 84cm a przed ciaza 60-61cm :) Rosniemy :) Dzisiaj biegalam za sukienka na impreze halloween , myslalam ze sie zaplacze z tymi moimi piersiami(90cm). Ale znalazlysmy i zmiescilysmy sie jeszcze w rozmiar 6 , (w polsce chyba 34-36) tylko ten brzuszek tak zabawnie wyglada :) pozdrawiam wszystkie brzuszki :)))
 
Dziewczyny brzuszki śliczne, każdy inny i piękny na swój sposób. Mi brzuszek też na dole rośnie, tak do pępka i w pasie aktualnie 90 cm i 6,5 kg na plusie ostatnio sporo mi podsoczuyła waga mimo, że więcej się ruszam ostatnio i jem tak samo. Czyli fakt się potwierdza, że teraz sporo się tyje
 
reklama
Do góry