reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki i ich brak - wracamy do formy po porodzie

Hejka :)
Ja bedac na pierwszej wizycie u polożnej wazylam 55 kg , teraz na ostatniej wizycie ktora mialam 3 tyg temu rowniez wazylam 55 kg wiec nie przytylam nic , ale to przez wystepujace nudnoscie poprostu nie mialam apetytu ;/ teraz od ostatniej wizyty nudnoscie sie skonczyly oczywiscie czasami mnie naciagnie albo zle sie poczuje ale w koncu jem normalnie :)
 
reklama
Waga o niczym nie swiadczy. Moja mamcia zadzwonila wczoraj zeby mnie pocieszyc haha> Artura Boruca partnerka przytyla w ciazy tylko 6 kg i urodzila zdrowe dziecko , takze czy za malo czy za duzo to juz matka natura nas obdarzy :p
 
dzisiaj rano weszłam na wagę i.. 6 kg na plusie, trochę za dużo jak na mnie
czuję się jak hiopcio, ale te słodycze są silniejsze ode mnie hehe
 
Cześć mamuśki :-)
Tak czytam o tych waszych biustach i jestem pod wrażeniem.... Mnie z 75c poszło w 85dd a i tak mi ciężko, więc mogę sobie tylko wyobrazić ile się musicie nanosić :rofl2: ale chyba mężowie/ partnerzy są zadowoleni z takiego obrotu sprawy:-p
Mnie już brzuszek poszedł na tyle wysoko, że podchodzi pod biust i mnie ciśnie. Wieczorkami muszę zdejmować biustonosz, bo normalnie nie mogę oddychać....
A na plusie jestem 11kg:-D :szok::-D
Bużka
Ja przed pierwsza ciaza mialam miseczke C potem D a teraz DD i dalej rosnie.!!!
Odnosnie wagi to Figa przed Toba jeszcze troszke bo dzieciaczki sie dopiero rozkrecaja.Ja z chlopakami przytylam 35kg.W tej ciazy dopiero teraz zaczelam tyc ale za to w bardzo szybkim tempie.Mam obecnie prawie 3kg na plusie chociaz jeszcze 2 wizyty temu lekarz mowil "Wypadalo by zaczac tyc" no i prosze panie doktorze....
 
a u mnie jak na razie 2 na plusiku :) no w końcu przybieram na wadze :))
a tu ja i mój brzusio hmmmmm widać tam coś???? zdjęcie ze wczoraj
DSC00044.jpg
 
Ostatnia edycja:
a ja mam juz 3,5 kg więcej..rośnie tylko brzuch i strasznie biust sie powiększył...
źle sie z tym czuje... kurteczki nie umiem dopiąć przez te cyce..
zawsze w biuście była trochę ciasna a teraz to juz tylko 2 guziczki na dole dopinam.
Ogólnie to w kurtce czy płaszczyku jeszcze nic u mnie nie widać...
A od babci zas dostałam ochrzan..ona jest przekonana ze dziecko sie źle rozwija bo mam za mały brzuch..
a ja przecież tyle jem..i ostatnio jak nigdy mam wielki apetyt na słodkie..
podobno tak jest przy dziewczynkach....

madiu niezła figurka :)
 
ja od początku ciąży miałam ochote na słodkie i tak cały czas myślałam ze będzie dziewczynka, no bo apetyt na słodycze, ale na usg się okazał chłopiec:) a znowu się mówi że jak chłopiec to mojemu M się wtedy chciało:) ojoj te przesądy:-D

madiu faktycznie maleńki masz ten brzuszek prawie nic nie widać:tak:






 
reklama
Do góry