reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki i ich brak - wracamy do formy po porodzie

sunshine gratuluje chlopczyka :) Nie masz co sie martwic malym brzuszkiem. Ja jestem o 3 tygodnie wyzej i w pracy zartuja sobie ze mnie ze chyba symuluje ta ciaze haha bo nie rosne w szerz :) My czekamy na nasza mala Nicole , ten czas tak wolno plynie , juz sie nie moge doczekac. A kopniaczki tak jak ty czuje od 15 tygodnia .Chudzinki jak my maja mniej miejsca dla dzidzi :) Pozdrawiam cieplutko

babykate ja rowniez gratuluje ale dziewczynki :-) ja tez mam 80cm w pasie, zawsze mialam od 59-62 :tak: wiec brzusio rosnie :) mi mowia ze mam brzuszek na chlopca, taka pileczka :-) jezeli chodzi o biust to ciagle mam 70 F (angielskie) (powiekszyl sie o jeden rozmiar tak jak w czasie okresu )

ja rowniez pozdrawiam z pochmurnego glasgow :eek:
wlasnie jestem w odwiedzinach u siostry blizniaczki , ona rodzila w marcu tego roku :-)
 
reklama
Kurcze, startowałam z 70 C, teraz (w zależności od fasonu) conajmniej 70 F, 75 E. Najgorsze jest to, że dosyć trudno o takie rozmiary. Takie duże miseczki to najłatwiej od 80, 85 kupić, no ale nie będzie mi przecież stanik wokół obwodu latał.
Oj, jeszcze trochę i będzie cyrk, coś czuję ;-)

Rachell nie wiem czy jestes w uk czy polsce ale tu sa fajne staniki Freya, maja rozne rozmiary, mozna tez dostac rozne marki w Bravissimo , bez problemu dostaniesz 70 pod biustem i duze miseczki
 
Rachell sklepy z szeroką rozmiarówką staników są w Toruniu dwa: jeden przy ul. Piekary 43 - Bra Butique, a drugi bodajże na Kozackiej (nie jestem pewna co do adresu i nazwy) - na pewno za Piotrem i Pawłem, nie polecam sklepu na Rynku Nowomiejskim - reklamują się, że mają duże rozmiary, ale sprzedawczynie są niekompetentne i wciskają na siłę niepasujące rozmiary, no i do tego są niemiłe. Tylko nie wiem ile jesteś skłonna wydać na stanik, bo one najtańsze nie są ;) Jeżeli chodzi o staniki do karmienia to ja bliżej porodu będę próbowała polską Melissę Melissa - internetowy sklep z elegancką, damską bielizną - zwykłe staniki już od nich kupowałam i były ok. Zobaczymy jak wypadną karmniki. Tylko mam nadzieję, że z ich rozmiarówki nie wypadnę, bo nie dosyć, że biust i tak mam duży to jeszcze mi w ciąży sporo urósł.
 
ja w pasie mam już 98 cm :szok: na plusie jakieś 6 kg
a biust miałam zawsze pokaźny, ale teraz to już jest normalnie szok hehehe :-D
nosiłam 75D a teraz mam 80F...i mam wrażenie że cały czas rośnie :tak: któraś mnie przebije? :-D
też polecam firmę Alles, bardzo wygodne staniczki i nie kosztują fortuny, jak co niektóre
 
ja w pasie mam już 98 cm :szok: na plusie jakieś 6 kg
a biust miałam zawsze pokaźny, ale teraz to już jest normalnie szok hehehe :-D
nosiłam 75D a teraz mam 80F...i mam wrażenie że cały czas rośnie :tak: któraś mnie przebije? :-D
też polecam firmę Alles, bardzo wygodne staniczki i nie kosztują fortuny, jak co niektóre

No to chyba Cię przebiję, bo ja mam już 75HH wg rozmiarówki brytyjskiej, a wg polskiej to będzie hmmm... jakieś 75N :p
 
to super dziewczyny, że nie jestem sama "cycata" hehe
bo jak kiedyś poprosiłam w sklepie stanik do przymiarki z miseczką F, to sprzedawczynie popatrzyły się na mnie jakbym nie wiadomo co chciała :))
 
reklama
No ładnie dziewczynki jestem pod wrazeniem, bylam przekonana ze moj biust urosl niepojętnie ale widac ze wszystko jeszcze przede mna, przed ciaza nosilam jakies 80C, ostatnio kupiłam biustonosz z firmy Canpol babies taki do karmienia, bo wszystkie normalne byly za male albo odstawaly nieladnie :( no i kupilam tam 85C, mam wrazenie ze te do karmienia sa troszke wieksze niz zwykle, serdecznie polecam bo jest wygodny no i nie drogi Biustonosz dla matek karmiących klasyczny 75A 2/751 :: Sklep dla Ciebie Mamo- Bajka
 
Do góry