reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki i ich brak - wracamy do formy po porodzie

reklama
ewelinka , bardzo fajne fotki.
ja z poprzedniej ciąży mam takie artystyczne zdjęcie..
niby nagie ale romantyczne bo jestem zasłonięta gdzieniegdzie takim tiulowym szalem...
oczywiście tylko dla mężusia :) chociaz chyba niema czego sie powstydzić.
Moze tym razem tez z mężusiem coś wykombinujemy na pamiątkę.
 
Hej dziewczyny śliczne brzusie takie juz okrąglutkie;) Moja siostra zrobiła mi kilka ładnych ciążowych zdjątek tydzień temu;D 031.jpg047.jpg022.jpg
 
Jejku jakie wy macie ładne okraglutkie brzusie a mi sie jakos wszystko porozlewalo i mam taki nie ksztaltny brzuch i jak komu kolwiek mowie ze to 26 tydzien ciazy nikt nie chce uwierzyc bo nawet na tyle nie wyglada no ale moze sie jakos wszystko sie ulozyc i bedzie tez taki okraglutkiCIMG0025.jpg
 
Rutkosia fajne fotki.
Asia, twój brzuszek już całkiem całkiem. Ja też mam taki porozlewany jakby mi się przytyło, poprzednio miałam w innym kształcie, mama twierdzi, że mam brzuch dziewczynkowy, ale ja w takie rzeczy nie wierzę.
 
Czytałam artykuł na temat kształtu i wielkości brzuszka w ciąży w gazecie M jak Mama i piszą właśnie że nie ma czegoś takiego że kształt brzucha zależy od tego czy ma się dziewczynkę czy chłopczyka i że każda z nas ma inny brzuszek i nie ma co się sugerować że jedna ma większy a druga mniejszy, okrągły czy wystający, płaski czy porozlewany;D Każdy brzuszek jest piękny a zawartość brzuszka najpiękniejszy;D
 
reklama
Rutkosia i Asia0309 bardzo fajne brzuszki :tak::-)

ja staram się co miesiąc kupować gazete MjakMama bo jest bardzo ciekawa i bardzo pomocna w wielu zagadnieniach na temat ciąży- polecam!:tak:





 
Do góry