reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki i ich brak - wracamy do formy po porodzie

Ja caly czas mam cichutka nadzieje ze usg robione w 8 tygodniu prawidlowo pokazalo jednego brzdaca i 24 wrzesnia niespodzianek nie bedzie ;) Brzuch calkiem chyba duzy na 16 tydzien
Moj m dalej mi wmawia ze o Gabrysi moge zapomniec (pokoiku na roz nie pomaluje) i ze 2 znowu fajnie by bylo miec...Mam nadzieje ze to nie sa jakies widzenia hihihi
Jak miałaś tylko jedno usg w 8 tygodniu to wszystko możliwe :-)
Brzuszek masz spory jak na pojedynczą ciążę.
Jest nas dotąd na lutym trzy z bliźniakami, może Ty będziesz czwartą do brydża :-D

Kaasiutka pisze:
No dobra jak każdy to niech będzie ... brzuch też nieidealny, porostępowy, że tak powiem, bo po 1 ciąży został trwały ślad ... ale co tam, w moim wieku modelką nie będę :)
Tak moja córcia kocha braciszka :)
Kaasiutka fajny brzuszek i śliczna Córcia :-)
 
reklama
Ivona ja tam sie swiadomie na 4 nie pisze.Pamietam ile to na poczatku roboty.Tym bardziej ze pomocy zero ze strony bliskich ,bo sa za daleko....Moj m.dojerzdza codziennie 160 km do pracy w jedna strone plus 8-10 godzin roboczych.Matematycznie przeliczajac w domku prawie nigdy go nie ma a juz jak sie pojawi to sie posila i odsypia.Latwo nie jest dlatego 1 malenstwo w tej ciazy mi stanowczo wystarczy.Po porodzie "sprzet" na strych i fabryka zamknieta.Ale cala prawda wyjdzie niebawem...Usg jak narazie mialam tylko 1 w 8tc.U mnie robia tylko 3 przez cala ciaze takze teraz polowkowe.Juz sie nie moge doczekac...
Kasiutka brzunio masz sliczne a rozstepow wcale nie tak duzo.Ja mimo uzywania specjalow mam slady zaczynajace sie zaraz pod cyckami i az do wloskow.Moj brzuch byl tak wielki pod koniec ze rozstepy mi pekaly bo skora nie miala sie juz jak rozciagac.Takze ciesz sie z kilku tylko sladow.Naprwde brzunio wyglada dobrze.
Coreczka sliczna.Jak braciszek pojdzie w slady siostry z uroda to bedziesz miala b.ladna pareczke.
 
Ale macie już duże brzuszki, u mnie widać ale jak się normalnie ubiorę to obcy ludzie jeszcze nie zauważą.W sumie nawet rodzina i znajomi twierdzą, że nic nie widać, no może lekko jakbym się najadła.
 
U mnie jest podobnie, wyglądam raczej na najedzoną niż w ciąży:)

Brzuszek widać tylko wieczorkiem po całym dniu pracy (i jedzenia- czasami bywa wzdęty), tak na co dzień to raczej nie. Ostatnio usłyszałam, że "zdrowo i dorodnie wyglądam", to też chyba dobry opis. Ale jak na 17 tydzień to nie jest źle.

Poproszę narzeczonemu by porobił zdjęcia brzuszkowi- aż dziwne, że do tej pory na to nie wpadł bo uwielbia robić zdjęcia. Niestety brzuszek szpecą blizny po laparoskopii pęcherzyka żółciowego:(
 
Ivona ja tam sie swiadomie na 4 nie pisze.Pamietam ile to na poczatku roboty.Tym bardziej ze pomocy zero ze strony bliskich ,bo sa za daleko....Moj m.dojerzdza codziennie 160 km do pracy w jedna strone plus 8-10 godzin roboczych.Matematycznie przeliczajac w domku prawie nigdy go nie ma a juz jak sie pojawi to sie posila i odsypia.Latwo nie jest dlatego 1 malenstwo w tej ciazy mi stanowczo wystarczy.Po porodzie "sprzet" na strych i fabryka zamknieta.Ale cala prawda wyjdzie niebawem...Usg jak narazie mialam tylko 1 w 8tc.U mnie robia tylko 3 przez cala ciaze takze teraz polowkowe.Juz sie nie moge doczekac...
Kasiutka brzunio masz sliczne a rozstepow wcale nie tak duzo.Ja mimo uzywania specjalow mam slady zaczynajace sie zaraz pod cyckami i az do wloskow.Moj brzuch byl tak wielki pod koniec ze rozstepy mi pekaly bo skora nie miala sie juz jak rozciagac.Takze ciesz sie z kilku tylko sladow.Naprwde brzunio wyglada dobrze.
Coreczka sliczna.Jak braciszek pojdzie w slady siostry z uroda to bedziesz miala b.ladna pareczke.

Kurcze, faktycznie masz zapierdziel. Podziwiam takie kobiety, które pomimo wszystko dają sobie rade!

Cytuję: Po porodzie "sprzet" na strych i fabryka zamknieta. - ROZWALIŁO MNIE TO I POWALIŁO NA KOLANA ZE ŚMIECHU :)
 
reklama
A to mój brzucholek 19 tydzień, pewnie Was nie zadowoli :rofl2: no ale coś tam jest :tak:

Brzucholek 19 tydzien.jpg
 
Do góry