reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki i ich brak - wracamy do formy po porodzie

reklama
hihi dzięki Delfin_ONA teraz skumałam, ze pupkę obnazam ;-)
dokładnie brzuszek po wigilii, mój M az wczoraj mówi do mnie 'a czemu Ty nie masz brzuszka' wyobrazał sobie mnie jako jedna wielka, grubasnie puszysta kuleczkę a tu niespodzianka
 
no,no ladniusi i malusi, ale pewnie za chwile urosnie.... ja postaram sie nowa fotke na dniach wstawic, ale z tego co widze to ja juz bardzo duuuuuza jestem (brzuch),
 
u mnie też już brzuch dość duży, już legalnie wszyscy widzą że jestem w ciąży i już nie czuję się dziwnie głaszcząc się po brzuchu bo wiadomo że siedzi tam mały szkrab :-D
jak nie zapomnę to wieczorem wstawię fotkę
 
reklama
Sonia, ladny brzuszek w koncu cos widac :-)

Ja dzis mialam spotkanie z polozna i slyszalam bicie serduszka dzidzi, polozna mowila mi ze nie mam sie martwic jak dlugo bedziemy szukac serduszka bo na tym etapie jest ciezko..polozylam sie i babka byla zaskoczona ze mam brzuszek bo nie widac ze jestem w ciazy, ale jak sie polozylam to mialam tak jakby maly melonik wlozony pod skore :-) taka pileczka . Serduszko od razu znalazla ;-)
 
Do góry