reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki i ich brak - wracamy do formy po porodzie

100_6308.jpgJak wszyscy to wszyscy.My tez sie pokarzemy...Sexy w majteczkach i staniczku to nie jest bo za duze zniszczenie bo blizniakach ale lepiej tak niz wcale...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Asiu 100 lat !!!
Ewela widocznie nasi mezulkowie sie telepatycznie zmowili.Ciekawe czy urodzimy tez tego samego dnia??
Dzieki dziewczyny za pochwale tego jak wygladamy.Czuje sie jak niektore z was ,prawie na rozsypce a nie w 16 tyg.Boje sie ile jeszcze brzuchol urosnie.Ze wzgledu na moje gabaryty nie chce za duzo przytyc :(
 
Asiu wszystkiego najlepsiejszego z okazji urodzinek również i od nas :-):happy::rofl2::happy2::tak:
Crazy mama brzucholek także już spory Ci wyskoczył - oby urósł tyle ile trzeba :-):tak::happy:
 
Ja caly czas mam cichutka nadzieje ze usg robione w 8 tygodniu prawidlowo pokazalo jednego brzdaca i 24 wrzesnia niespodzianek nie bedzie ;) Brzuch calkiem chyba duzy na 16 tydzien
Moj m dalej mi wmawia ze o Gabrysi moge zapomniec (pokoiku na roz nie pomaluje) i ze 2 znowu fajnie by bylo miec...Mam nadzieje ze to nie sa jakies widzenia hihihi
 
reklama
No dobra jak każdy to niech będzie ... brzuch też nieidealny, porostępowy, że tak powiem, bo po 1 ciąży został trwały ślad ... ale co tam, w moim wieku modelką nie będę :)
Tak moja córcia kocha braciszka :)

IMG_0021.JPG
 
Ostatnia edycja:
Do góry