reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki i ich brak - wracamy do formy po porodzie

p.cinkowa , super brzuszek
ja tez jestem w 28 i mi sie taka fajna piłeczka zrobiła.
Ja chyba lubię być w ciąży , bo pamiętam jak jakiś czas po porodzie tęskniłam za tym brzuszkiem i teraz mam go z powrotem :)
Te kopniaczki ...cos pięknego .. Najbardziej sie boje pierwszego miesiąca po porodzie,
nawet o porodzie tak nie myślę chociaż poprzedni miałam koszmarny.
A dzidziuś w brzuszku jest taki samowystarczalny:-D ...chociaż jak poczuje pod skórą coś drobnego jakby rączka to strasznie chciałabym juz dotknąć, dać buzi na dobranoc tak jak Doriankowi...
ach .. znowu sie rozpisałam..
 
reklama
Tak oglądam Wasze brzuszki i stwierdziłam,że też pokaże Wam swój.Często słyszę,że jak na ten czas to mam spory,ale już sama nie wiem... 27 tydz. i 6 dni.jpg27 tydz. i 6 dni(2).jpg
Dodam,że przybyło mi już 9 kg.
 
pani cinkowa, karolajn swietne brzuszki, widze ze macie tak jak ja piersi potem plasko a potem brzuszek ;)
nixi ja tez juz nie umiem sie doczekac codziennie mysle o tym zeby mala juz przytulic dac buziaka, wiem ze da nam popalic, rany po porodzie beda bolec, ale dzidzius nam to wynagrodzic
sunshine tez mialam ciezki poczatek, te wymioty wspominam jako koszmar, zdarte gardlo, czesto o glodzie caly dzien, ale niewykluczam ze bede chciala zeby Paulinka miala rodzenstwo, mysle ze jak wroce do pracy popracuje 2 lata to zamarze o tych chwilach blogiego lenistwa w domku :)
 
Ligotka ja tez chcialabym miec wiecej niz jedno dziecko :-) ale jakos nie moge sobie wyobrazic takiego kolejnego Prawie roku- 9 miesiecy to jednak sporo czasu, a musze przyznac ze tesknie za zyciem sprzed ciaza...moje dzieciatko bylo planowane, zaszlam w ciaze tego samego miesiaca jak zaczelismy sie starac, myslalam ze zajmnie mi to pare dobrych miesiecy- moja siostra blizniaczka starla sie chyba 2 lata!!! chyba nie czulam sie przygotowana na to co mnie czeka...ale jestem szczesliwa i tez nie moge sie doczekac kiedy ujrze mojego synka :-)

Pani_cinkowa , karolajn sliczne brzuszki
Karolajn nie sadze ze jest za duzy jak na 28 tydzien, niektore dziewczyny maja wieksze brzuszki ;-)
 
ja na plusie jestem już 6,5 kg, wyszłam z wagi 58kg, w pasie 97 cm. nie mieszcze się w swoje spodnie ciążowe od tygodnia i troche mnie to zdołowało ;-) bo muszę kupić jeszcze jedne pomimo, że kupiłam pierwsze dosć luźne i sadzilam ze przetrwam w nich do porodu. Prawda okazała sie inna - siedząc w jeansach za kłókiem samochodu, procz zapiętego pasa denerwuje wżynający się nieregulowany, nierozciągliwy 'pasek' w kolo bioder, w który wszysty jest dopiero pas ciązowy. Najgorsze jest to, że zdawało mi się iż mam dość przeciętny typ budowy ciała, ale chyba jednak jestem szersza w biodrach przy wysokosci 169, wadze 64,5 kg mam 101 cm w biodrach (czyli pewnie z 5 cm więcej niż przed ciążą) - to tak duzo? Powiedzcie mi dziewczynki, nie 'wbija' się wam nic w podbrzusze jak siedzicie ;-)? Dzis jade po większe spodnie ;-) i napiszcie ile macie w biodrach tak z ciekawosci pytam ;-)

PS Śliczne brzuszki bez wyjątków :)
 
Ekku, ja wszystkie spodnie ciążowe (całe dwie sztuki) mam bez takiego paska na biodrach, bez kieszeni, tylko z dość grubej wełenki z dodatkiem lycry z golfem na górze, więc w podbrzuszu elegancko się dopasowują. Więc są super wygodne. Jeden z lepszych zakupów ciuchlandowych.
Sunshine, zobaczysz, synuś ci będzie rósł, a jak zacznie być już mniej wymagający w opiece, to zamarzysz o rodzeństwie dla niego. Ja tak zamarzyłam jak mały miał 2 latka, niestety dopiero za rok się udało.
Cinkowa, karola, ale fajne brzusia i wcale nie za duże jak na ten tydzień ciaży. Mnie też urósł od ostatniej fotki i mam chyba taki jak ty karola.
 
Ostatnia edycja:
Sliczne brzusie :) Karola ja tez mysle ze twoj brzucholek nie jest taki wielki jak na 28 tydzien.Poza tym pamietaj ze kazda ma inne mieszkanko dla bobaska.Jedno mniejsze drugie wieksze.Najwazniejsze oby do przodu nie w boki i zdrowo.
 
reklama
Dziewczyny śliczne brzuszki!!!
Ja po dzisiejszym mierzeniu: brzuszek na wysokości pępka 91 cm wiec chyba nic się nie zmieniło od ostatniego mierzenia, w biodrach 97 cm, od zawsze mam szerokie biodra i jak tyje to zamiast w małe cycki wszystko idzie mi w biodra, uda, i w pas:wściekła/y:.
Ja tez myślę o jeszcze jednym dziecku ale może dopiero za 6 lat bo chciałabym pójść do pracy i trochę odpocząć i zacząć spotykać się z ludźmi.
 
Do góry