reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki i ich brak - wracamy do formy po porodzie

Figa, ale masz dobrą pamięć, przywitała się z nami i zniknęła na parę miesięcy.
Madiu ale z ciebie kruszynka! Jak ci dziecko wyjdzie przez te wąziutkie bioderka?
 
reklama
A to mój brzuszek 30 tydzień i jakiś nieokiełznany tłuszczyk na pleckach :baffled::szok::eek::rofl2:
(przepraszam za jakość zdjęcia nie wiem czemu tak nieostro wyszło)

Dzisiaj zostaję w domku, obiadek gotowy, zupkę jeszcze muszę zrobić, odkurzyć i buszuję w internecie w poszukiwaniu kolejnych gadżetów dla mieszkańca mojego brzucholka :biggrin2:

brzuszek 30 tydz.jpg
 
I znowu brzuszkow przybylo :) Sonia,Ewelinka ssssuuuuppppeeeerrr !!!!
Witam rowniez Zakretke.Fajnie ze wrocilas choc na forum bylas chyba na samiusienkim poczatku bo Cie nie kojarze a do mamus blizniat mam szczegolna pamiec i chyba przypominaja mi sie dzieki wam stare czasy.Hihihi
Oprocz Ciebie mielismy tutaj jeszcze Ivonke ale ona tez gdzies zniknela.Pisz z nami jak najczesciej i trzymaj sie do lutego
 
Dziewczyny śliczne brzuszki macie!!! Ja właśnie zmierzyłam swojego bębenka i to co zobaczyłam wprawiło mnie w szok!!!! wyobraźcie sobie że mierzy sobie już 110 cm!!!! jeju ja to jakiś grubas jestem!!!!
 
Sonia , Ewelinka sliczne brzuszki
Sonia nie widac tych 90 cm :-) zgrabniutki

Mimo ze moj brzuszek jeszcze nie ma 90cm to siedzi tam dzieciaczek wazacy prawie 1.5kg :-) dlugie ma nozki i wg obliczen 29tyg i 3 dni :-)
 
Sonia-swietny ten twoj brzuszek, taki maly :) moj olbrzym juz mi utrudnia wiele rzeczy, a do tego puchne i zbieram wode w organizmie, kozakow juz nie dopinam :) (ale dzisiaj kupilam sobie 2 pary swietnych butow jedne za kostke i jedne kozaczki ) te pasuja :) i po dzisiejszej wizycie dowiedzialam sie ze mam juz 18 kg na plusie :( chyba pobijam rekordy,ale lekarz pocieszyl i powiedzial ze widac ze mam duzo wody i mam sie az tak nie przejmowac............
 
reklama
Do góry