reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki i ich brak - wracamy do formy po porodzie

reklama
figa ale rosna dzieciaczki :-)

sunshine świetnie wygladasz i widzę, ze podobnie się ubieramy ;-)
czarne, kryjace rajstopy, kozaki, sukienka, to ostatnio mój klasyk, to Wasz dom w Nottingham? bardzo ładny !
 
Sonia troche zle napisalam, stoje przed domem (przodem) ale go nie widac :) Ten na zdjeciu to jest odnowiony zamek a tam apartamenty, my wolelismy kupic dom z wlasnym ogrodem i wejsciem :-) ale mam super widok z okna kuchni ;-)zreszta te apartamenty sa dwu -3 pokojowe tylko :happy2:
jezeli chodzi o stroj to tez moj ulubiony teraz, wlasnie wczoraj rozmawialam z CH i mowilam mu ze musze kupic wiecej sukienek bo sie rozciagaja i sa wygodne, i landnie wygladaja ;-)

Figa Sliczny brzuszek :-)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny śliczne macie brzuszki ja jakoś nie mogę się zebrać żeby wstawić zdjęcie mojego, u mnie trzy kilo w trzy tygodnie jestem przerażona :-), do końca jeszcze 15 tygodni oj co to będzie :-) co to będzie :-). Wczoraj sprawdzałam kartę pierwszej ciąży i 25 tygodniu ważyłam 56 kilo no to tak samo, a mój m się śmieje, że w pierwszej ciąży miałam wagę startową 50 - 51 kg a teraz startowałam z 58 kg
 
Ostatnia edycja:
też postanowiłam kolekcjonować "brzuszki" bo faktycznie nie mam ich za dużo z ostatniego okresu ...może zacznę też w końcu mierzyć:)

a oto dzisiejsze foty autorstwa mojego synusia :)

new-4.jpgnew-1.jpg

28 tydzień - zmierzony na wysokości pępka - 100cm :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczynki śliczne brzuszki macie ja właśnie mierzyłam swój bębenek i mierzy już 105 cm na wys.pępuszka;D Muszę zrobić fotki bo dawno nie wrzucałam;D
 
Do góry