reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki i ich brak - wracamy do formy po porodzie

reklama
U mnie 92 cm w pasie i 2 kg na plusie, chociaż do wagi sprzed ciąży brakuje mi jeszcze 3 kg, ciekawe jak będzie dalej bo czekoladę pochłaniam tonami.
 
u mnie 3 kilo na plusie, i jakoś nie moge przytyć, ale to może dlatego, że ograniczam słodycze, ze względu na codzienną męczącą zgage:wściekła/y:

no i u mnie dalej 100cm w brzuszku:-)
 
A mój brzusio ma 83 cm :-).
Heh i od ostatniej wizyty mam 4 kg na plusiku, chociaż do wagi sprzed ciązy brakuje jeszcze 1 kg. I koniec ze słodyczami mam zakaz :no: ze względu na cukier wyszło mi 70 na czczo i 135 po obciążeniu 50g glukozy po godzinie, a do tego dostałam witaminki żeby poprawić morfologie bo pospadało poniżej norm :no:.
Ale za to dzidzi jest zdrowy i super się rozwija gin nawet powiedziała, że wygląda na 2 tyg. starszego niż jest :-)
 
Hej dziewczyny
dołączam do Was, mam termin porodu na 13 lutego. Jak do tej pory przybyło mi prawie 8 kg!!! ale brzuszek mam ciągle dosyć mały - 88 cm ;)
 
witaj u nas mtk ! zagladaj i pisz jak najczęściej :tak: :-)

mój ma 85 cm
i nie uwazam, aby to był jakiś mały brzuszek, jeszcze 15 tygodni , a dziecko dopiero przybierze na masie ok. 3 kilo ... więc jakby połozyć sobie na brzuch 3 opakowania cukru :sorry::eek::-)
 
Witam :)

JA sie wlasnie zmierzylam i mam cos 82-83 w pasie (brzuszek jednak wydaje mi sie spory- zwlaszcza ze przed ciaza mialam 60-62cm:confused2:) waze 5kg wiecej ;-)
troche sie boje bo wszedzie czytam ze najwiecej sie tyje pod koniec ciazy!! to ciekawe ile jeszcze mi dojdzie ...troche sie zaniedbalam bo w ogole nie cwicze...a takie wielkie plany mialam :-D
 
reklama
Do góry