reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki i ich brak - wracamy do formy po porodzie

a to mój brzucholek 22 tydzień, chociaz z pomiarów lekarza dzidzia wychodzi na 23 tydz :-)

Brzunio 22 tydz.jpg
 
reklama
sunshine79 dziękuje za komplement :zawstydzona/y: ja w zimę 2009-2010 poleciałam trochę z lenistwem i dopiero na wiosnę się za siebie wzięłam niestety nie zdążyłam wrócić do swojej wagi bo okazało się że w ciąży jestem i diety itp musiałam porzucić . Dlatego też myślę że waga mi tak nie rośnie ,ale wszystko jest jeszcze do nadrobienia heh


Dziewczyny jak ja leżałam w szpitalu to widziałam tyle brzuszków że ho ho i jednym dziewczyną szło albo w brzuszek albo w ciałko .I każda narzekała :-D Bo jak tylko w brzuszek to że niby na brzuchu rostępy i ciężko itp a jak w ciałko to im brzuszka brakowało i rozstępy na dupce. więc nam kobietą nigdy nie da się dogodzić :-D


Ja tylko mam nadzieje że po urodzeniu dziecka będzie dobra pogoda :-) Bo mam zamiar ubrać się w dresy i z wózkiem i dzieciątkiem robić dłuuugie spacery . a jak dam rade czasowo i fizycznie to i na fitness wrócić bo teraz po wyjściu ze szpitala mam zakaz od lekarza :-(
 
Widze ze dziewczyny spisalyscie sie na medal.Sliczne te Wasze brzuchole.Odnosnie wagi to mi tez nie szaleje .Jak narazie przytylam 2lbs czyli niecaly 1kg.Ale to w moim przypadku dobrze.Odnosnie tluszczyku to chyba nie wiecie o czym mowicie.Ja mam 178cm wzrostu i waze 101 kg.Nie przesadzajcie chudzinki co?? Bo jak piszecie ze macie tluszczyk to ja w jeszcze wieksze kompleksy wpadam...
 
ładne brzuszki:)
nigdy bym nie pomyślała że będę miała taką radość z rosnącego brzuszka (a rośnie w oczach!), a cieszy mnie strasznie, tym bardziej, że w środku dzidzia ostro dokazuje :)) jak będę miała możliwość oczywiście podzielę się z wami moimi 6 kg szczęścia ;)
 
Delfin, Sonia boskie brzucholki:-)

swoją drogą ciekawe jakie rozmiary osiągną nasze brzuszki tuż przed godziną zero:happy2: wtedy będzie co podziwiać:-D

a ciekawe jak teraz prezentują się nasze lutowe bliźniacze brzuszki? dawno się nie prezentowały...
 
Fajne brzuchy .
A to mój brzucholek - 20 tydzień.
Mniej więcej taki sam jak w poprzedniej ciąży w tym samym czasie.
Trochę sie wygięłam..:-D


sunshine79, sonia - niezłe figurki macie :)
pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziewczyny brzuszki sa naprawde super i wy tez swietnie wygladacie, i naprawde jak narazie waga u Was sie duzo nie zmienila, ja jak juz pisalam mam +7 a moze i teraz +8 i zmienilam sie bardzo dla porownania dodalam moje fotki z przed ciazy i z teraz....Zobacz załącznik 287611Zobacz załącznik 287608 Zobacz załącznik 287606
Ewelinka fajna figurka przed i oczywiscie teraz tez :) :-) kazda z nas inaczej tyje, moze cie przegonimy niedlugo ;-)

a to mój brzucholek 22 tydzień, chociaz z pomiarów lekarza dzidzia wychodzi na 23 tydz :-)

Zobacz załącznik 287630

Sonia super brzusio i figurka...mam podobny albo i taki sam sweterek z Karen Millen :-)

Fajne brzuchy .
A to mój brzucholek - 20 tydzień.
Mniej więcej taki sam jak w poprzedniej ciąży w tym samym czasie.
Trochę sie wygięłam..:-D


sunshine79, sonia - niezłe figurki macie :)
pozdrawiam

DZieki Nixie, tez masz niezla figurke ;-)
 
Do góry