reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki i ich brak - wracamy do formy po porodzie

reklama
Tłuszczyk jest i był zawsze niestety... w końcu waga 70 kg przy wzroście 170 (przed ciążą) nie wzięła się z powietrza. Ale w ciąży nawet mi to aż tak bardzo nie przeszkadza, bo się wszystko ładnie rozłożyło:tak:
Na razie jestem 2,5 kg na plusie i mam nadzieję, że jakichś rekordów wagowych nie pobiję, bo chciałabym wrócić kiedyś do wagi jaką miałam, gdy poznawałam swojego małżonka, tj. 59 kg:szok:

Co do fotek, to mąż chyba faktycznie nienajgorzej skadrował:)
 
zmotywowałam się :-D


19 tc- 1-2 kg na plusie ( moja waga ciągle dochodzi do 2 kg i spada na niecałe 1 kg ).
Pomimo wagi czuje jak bym puchła hehe :baffled:
Oczywiście ja tez nie byłam nigdy motylkiem :-D
 
reklama
dziewczyny brzuszki sa naprawde super i wy tez swietnie wygladacie, i naprawde jak narazie waga u Was sie duzo nie zmienila, ja jak juz pisalam mam +7 a moze i teraz +8 i zmienilam sie bardzo dla porownania dodalam moje fotki z przed ciazy i z teraz.... ja2.jpgja1.jpg ja.jpg
 
Do góry