reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki i ich brak - wracamy do formy po porodzie

heh a u mnie -6 kg i ważę 53 a wg kalkulatora powinnam już prawie 63 mieć
a dziś byłam na wizycie i dzidzia ślicznie rośnie... nawet ginka się śmiała, że nie widać po mnie praktycznie nic... a maleństwo brykało i boksowało mnie, mały kręciołek z tego mojego szkrabeczka tak się wierciło... szkoda, że jeszcze tego nie czuje ale jeszcze troszkę i powinnam
 
reklama
U mnie narazie około + 3 do 4 kg a rybka.. coraz większa!! Brzuszek nieźle widać:), już ok 24 cm więcej^^
Nic tylko puchnę, ale tylko w brzuszku, a reszta chudnie!!! Teraz miałam 3 tygodnie "przerwy w widzeniu" z moim M, więc zauważy różnicę bardziej niż ja.
 
poziomkowa moja dzidzia ostatnio wazyła 400 gram, skoro dzieci waza ok 3 kg chciałabyś jedynie tyle przytyć ?!
a do tego jest łozysko, macica, płyn, większe piersi itd itp

ja osobiście miałam niedowagę i naturalne jest przytycie, aby łozysko było w stanie odzywiać dziecko w 100%
 
ja.jpg 18/19 tydzien a ja od samego poczatku rosne na dzien dzisiejszy + 7 az starch sie bac co bedzie dalej, ale wazne ze ja i maluszek czujemy sie dobrze :)
 
Ostatnia edycja:
soniu jasne, że się liczę z tym, tylko to tak dziwnie, zobaczyc na wadze cyfry których sie nigdy nie widziało i w dodatku...liczba będzie rosnąć ;) poki co gonie TZta z wagą a on mnie z brzuchem :p
 
Ostatnia edycja:
poziomkowa doskonale Ciebie rozumiem, ja tyle nigdy nie wazyłam, ale dopóki mieści się to w 10 kilo to nie jest źle, moja mama tylko zaciera raczki, ze zaraz ja przegonie, małpa jedna :-p

ewelinka
śliczny brzuuuuuszek, spory dosyć

mój malutki przy waszych nadal, mój M jak zrobił mi fotkę powiedział, ze na zywo ślicznie wyglada, a na zdjęciu wygladam jak biedny murzynek karmiony tylko chlebem :-D
 
reklama
Do góry