reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki i ich brak - wracamy do formy po porodzie

Ja szczerze mowiac nie waze sie :-) nigdy tego nie robilam, ubrania sa wyznacznikiem mojej wagi..troszke pewnie przytylam bo brzuszek powoli rosnie ale nowych ubran jeszcze nie nosze...kupilam spodnie ciazowe ale sa za duze na mnie:-( musze jeszcze troche poczekac. Nosze biodrowki albo legginsy :-) wydaje mi se ze mozna sprawdzic na internecie ile powinno sie przytyc ...oczywiscie wszystko zalezy od organizmu i kazda z nas jest inna i inaczej tyjemy. Wazne ze dzidzia jest zdrowa :-)
 
reklama
Ja ważyłam się tydzień temu ale na takiej wadze domowej i wyszło, że od ostatniej wizyty u gina (3,5 tygodnia temu) przytyłam pół kilo. Trochę mało biorąc pod uwagę, że wcześniej w ciągu 6 tygodni przytyłam 3,5 kilo. A patrząc jak ubrania na mnie leżą to mam wrażenie że trochę schudłam nawet...
 
Ja jestem troche przerażana. Właśnie sie pomierzyłam i obwód brzucha mam 91 cm!!! Taki jak pod koniec 7 miesiąca w pierwszej ciąży. Waga też mi rośnie w szybkim tempie - juz mam 7 kg do przodu, a w ostatnim miesiącu przytyłam ponad 4kg!!!
 
przez to moje przybieranie na wadze, to już w ogóle na te kalkulatory nie patrzę, żeby się nie dobić.
waga z dnia na dzień wyższa, ale skoro tak ma być, to ok.
pogadam z ginem, może to naprawdę tarczyca czy inne coś, a może taka moja uroda.
 
reklama
Do góry