reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki i ich brak - wracamy do formy po porodzie

Rutkosia, moniabir, oba wasze brzusie są śliczne, mimo ze różne :)
ja mam raczej pokaźny, bo niektórzy się pytają, czy na jesieni rodzę hehehe, aż się boję co będzie pod koniec ciaży, może mnie przeważy :)))
 
reklama
DSC00076 [640x480].JPGa to mój brzuszek w połowie ciąży:-)






 

Załączniki

  • DSC00075 [640x480].JPG
    DSC00075 [640x480].JPG
    42,3 KB · Wyświetleń: 31
Rutkosia śliczny brzuszek:) Mój bardzie przypomina rozmiary Moniabir i jakoś nie narzekam z tego powodu. Trzymam kciuki by do ślubu taki pozostał a to już niespełna 3 tygodnie. Więc jest szansa:) A potem to sobie może rosnąć. Przypuszczam, że jak po podróży poślubnej wrócę do pracy to wszyscy już zauważą na pierwszy rzut oka maleństwo.

A do wizyty u gina został jeszcze tylko tydzień, nie mogę się już doczekać.
 
Jej dziewczynki ale macie super brzuszki;D
A opowiem wam co mnie wczoraj spotkało z moim brzuszkiem;D Uwaga:
Leżałam sobie wczoraj na lewym boku (z 15 minut minut nie więcej) i poszłam do łazienki się wysiusiać i wziąć kąpiel gdy nagle wstając z kibelka zabolało mnie i zaczęło ciągnąć do dołu:( Delikatnie wstałam z kibelka a tu NIE MOGĘ SIĘ WYPROSTOWAĆ!!!
Gdy po kilku minutach się wyprostowałam spojrzałam na brzuch a tam SZOK!!! po lewej stronie brzucha pod żebrami mam taki wystający i strasznie twardy pas mocno naciągniętej skóry!!! Wyobraźcie sobie że mój bąbelek ułożył się na biodrze tuż pod żebrami i strasznie się ruszał to było tak niesamowite i piękne przeżycie że do tej pory mi się łezki w oczach kręcą.... Teraz z kolei zastanawiam się jaki on musi już być duży ale tego dowiem się już w środę i zobaczę mojego piłkarza który tak codziennie kopie mamusię;D
 
A powiedzcie mi moje drogie ile już przytyłyście?
bo ja wczoraj stanęłam na wadze i się przeraziłam. jeszcze niedawno było 3 kilo na plusie a teraz jest już 6! Przytyłam 6 kg w przeciągu niecałych 2 miesięcy, nie wiem czy to nie za dużo trochę ;)
 
reklama
a z moją waga to jest dziwnie, bo wczoraj u ginka jak się ważyłam, to wyszło 4,5 kg na plusie, natomiast w domu jak się ważę, to mam 3,5 kg
hehe, i czyja waga kłamie??? :)))
 
Do góry