reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze brzuszki i ich brak - wracamy do formy po porodzie

Bułeczka witaj wśród nas widzę że poród masz między 2 a 10 lutym to tak jak ja;) Miałam mieć 11 lutego a wyszło że na 2 luty także mamy podobny termin;D Wrzucaj zdjecie brzuszka chetnie pooglądamy;D
 
reklama
Dzięki za miłe powitanie!!!
Zdjęcie wrzucę na pewno w przyszłym tygodniu bo postanowiłam zrobić sesję z brzuszkiem!!
Rutkosia super że wiesz że chłopczyk!!!
 
witaj Buleczko :)
dzieki dziewczyny za mile slowa, mi tez brzusio sie bardzo podoba, ale wiem ze jest dosc duzy i moja waga tez :) jak mi sie uda to wsatwie wam dla porownania fotke z przed ciazy, same zobaczycie ja ja szybko uroslam, ale mam nadzieje ze teraz juz bedzie powolutku a wy zaczniecie miec duze i widoczne brzuszki.... :)
Figa- twoj brzuszek jest imponujacy i taki fajny.... :)
 
Bułeczka

Tutaj sobie utwórz suwaczek:
Suwaczki na wszystkie okazje! - suwaczki.com
(mozesz korzystać tez z innych stron)

skopiuj link który dostaniesz do suwaczka następnie

u góry strony masz ciemnozielony pasek z napisami "Twoje Wiadomości, Twój Profil, Ustawienia.."
Musisz:
1. Wejść w USTAWIENIA i z lewej strony ekranu w tabelce w dziale trzecim "Moje ustawienia " na 4 pozycji wejdź "edytuj sygnaturę"
2. i tam wkleić adres suwaczka w okienko wyglądające jak okienko do napisania postu
3. nastepnie kliknij "zapisz sygnaturę"
 
proszę nie faworyzować, bo będę zazdrosna :rofl2::rofl2::rofl2:

dostałam płytę Celine Dion dla bobaska, naprawdę ładne piosenki
dla wszystkich mamuś chłopców:

[video=youtube;Rt1PSqivsyM]http://www.youtube.com/watch?v=Rt1PSqivsyM[/video]
 
reklama
Do góry