reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki i ich brak - wracamy do formy po porodzie

Figuś jesteś moja "brzuchalkową" faworytką :-):-)

hihihi, moją też!!! Figa super brzusio-ciekawe jak będziesz wyglądać za kilka mesięcy :))))))))))
ewelinka- Twój brzusio tez cudny.

Ja mam dużo większy niż w pierwszej ciąży, ale niestety nie mam jak sobie zrobić zdjęcia, bo aparat wylądował w naprawie-trochę się wykąpał i chyba nic z niego nie bedzie...

A tak wygladał mój brzusio 8 dni przed porodem :)
 

Załączniki

  • DSC04838.jpg
    DSC04838.jpg
    12,4 KB · Wyświetleń: 41
reklama
ewelinka, figa brzusie cudowne jak na Was patrzę to wydaje mi się, że ja w ogóle w ciąży nie jestem, rodzina do mnie dzisiaj, że ja coś za mała jestem jak na wiek ciąży i gadanie jedz jedz, a mnie normalne skręca. W sumie troszkę rosnę ale powoli i cieszę się z tego, a co. Niech będzie jak ma być.
A zdjęcie muszę w końcu zrobić.

Moja waga na początku 57,4 kg, a teraz 59 kg przy 162 cm wzrostu, chociaż nikt nigdy nie wierzy że, aż tyle ważę-pewnie kości mam ciężkie.
 
Ostatnia edycja:
vive zanim doczytałam że zdjęcie przedstawia twój brzuszek 8 dni przed porodem to popatrzyłam na zdjęcie i aż jęknęłam jejku jaki duży a do końca jeszcze tyle zostało hahaha :-D
 
Moniabir nie masz co sie przejmowac :) Ja rowniez za duzo nie przytylam. Wszyscy sie pytaja czy napewno jestem w ciazy. Przy wzroscie 159cm waze 49.7kg a przed ciaza 47.5kg. Ciagle sie martwie czy aby dzidzia napewno rosnie.. Nie mam zachcianek i zyje w ciaglym biegu :) Za 3 dni bede miala zrobione usg . Juz nie moge spac hihi . Pozdrawiam wszystkie mamusie :)
 
Dzięki dziewczynki za miłe słowa:-) brzuszek jest już widoczny a wyglądać bedę....cóż....chyba wszyscy wiemy jak co...:-p
I pewnie szybko się rozpakuję :rofl2:
Miłego dzionka :happy:
 
Figa i Ewelinka- super brzusie
icon7.png


Mój w porównaniu z Waszymi jest na prawdę niewielki, w sobotę byłam na wieczorze panieńskim i niezorientowane uczestniczki nie mogły uwierzyć, że to już prawie półmetek ciąży (18 tc i dzień).

Ale z kolei jak czytam to ile niektórym z Was przybyło (NIEWIELE) kilogramów to aż mi trochę dziwnie. Ja już przytyłam ponad 4 kg (ważenie ponad 2 tygodnie temu, waga wyjściowa 56 kg przy 165 cm)- większość tego mieści się na brzuchu (mimo, że go nie widać)- jak mnie tydzień temu mierzyły do sukienki ślubnej to się okazało, że w brzuszku urosłam już 10 cm:)

Od ostatniego ważenia mam jednak wrażenie, że jakby mnie nie przybywa, wręcz przeciwnie- jakby mnie było trochę mniej. Zobaczymy za 2 tygodnie na ważeniu ile więcej nas będzie
icon7.png
no i czy będzie Nina czy Aleksander (lub Maksymilian ewentualnie).
 
reklama
Dziewczyny śliczne macie te brzuszki. Figa777 mam wrażenie, że mój brzucho jest niewiele mniejszy od Twojego.
Tyle, że u mnie Dzidzia jedna :)
Teraz mam większy brzuszek niż przy pierwszej ciąży. Przytyłam już prawie 3 kilo. Wiem, że nie ma się co przejmować tak naprawdę jak duży brzuszek sie nam pojawi. Koleżanka w 6 miesiącu ciąży miała większy niż ja w 9, a chwile po ciąży tak poleciała z wagą, że wygląda o wiele lepiej niż za czasów świetności w liceum. A w końcu po to te nasze brzuszki są takie piękne i widoczne, żebyśmy mogły je z duma prezentować.
 
Do góry